Car Audio » nie działające przednie głośniki (misz masz na kostkach)
Odpowiedz do tematu
 nie działające przednie głośniki (misz masz na kostkach)
Witam mam problem z przednimi głośnikami niby są podpięte ale najwidoczniej źle na elektronice nie znam się wcale więc nie chcę nic spalić;/ wcześniejszy właściciel wyją zmieniarkę i zostawił kilka kabli bez izolacji proszę o pomoc co z czym połączyć. radio gamma woofer i tylne głośniki ładnie grają.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na zdjęciu widać dodatkowe przewody podpięte do brązowej kostki. Co to takiego? Zestaw głośnomówiący?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Na zdjęciu widać dodatkowe przewody podpięte do brązowej kostki. Co to takiego? Zestaw głośnomówiący?


no właśnie ze nie wiem co to są za przewody są one złączone w miesce prawego przedniego głośnika, myslalem ze to moze od tej zmieniarki , ale tam jest tylko obcieta kostka i nie ma tam takich kolorow kabli ;/ zestawu glosnomowiacego nie mam a przynajmniej nie znalazlem zadnego mikrofonu na tapicerce ;/ jeszcze dzisiaj pozagladam do woofera moze tam ukryta jet tajemnica ;/ wczesniej byl jeszcze telefon stacjonarny ale zostal po nim tylko uchwyt zadne kable nie wychodza nigdzie na zewnatrz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
musisz sprawdzić gdzie one idą. Oraz sprawdź czy w ogóle masz głośniki. Przewody od przedniego lewego są na swoim miejscu i przynajmniej ten jeden powinien grać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wlazsnie sprawdzalem te przewody i znikaja za schowkiem w desce rozdzielczej a niestety dzisiaj nie mam za wielu kluczy wiec jutro bede je namierzal , glosniki sprawdzalem podpinajac do kostek z tylnych drzwi i graja zarowno sykacze jak i glowne glosniki jutro podam wiecej info :) dzieki:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mowa o przodzie. Chodziło mi o przedni głośnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Mowa o przodzie. Chodziło mi o przedni głośnik.


a gdzie on sie znajduje ? nie chodzi o glosniki w drzwiach przednich ? bo jak tak to te w przednich drzwiach dzialaja po podlaczeniu pod kostki z tylnych drzwi a jak chodzi o jakis inny przedni glosnik to nie wiem gdzie sie znajduje ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądziłem, że przód nie gra. W czym problem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sądziłem, że przód nie gra. W czym problem?

no wlasnie troche sie pomieszalo bo przed nie gra jak jest na swoim miejscu ale jak zdjalem boczek drzwi przednich i podpialem go do kostki drzwi tylnych to gralo ale razem przod z tylem nie gra. gra tylko tyl i woofer mimo ze przod (glosniki) sa sprawne i jeden jest podpiety w dobrym miejscu dzis probowalem zpolaczyc tak jak bylo kiedys kiedys na oryginalnych kablach tzn zamienilem podpialem kolorami drugi przedni glosnik ale dalej lipa jutro sprawdze gdzie ida kable zielony i fioletowy jak dzis zauwazylem jest to cala wiazka kabli i jest tam czarny ,bialy z szarym paskiem, czerwony , zolty ,fioletowy, zielony , brazowy , wszystkie ida razem za deske rozdzielcza jutro sprecyzuje dokladniej bo to szukanie igly w stogu siana ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przednie głośniki podłaczone są do brązowej wtyki, tył+ sub do żółtej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
po chwilowym braku czasu znalazłem w końcu dokąd idzie ta wiązka kabli i okazało się ze jest zestaw głośnomówiący jeden (czarny) kabel jest w nim obcięty reszta jak na zdjęciu



znalazłęm jeszcze jedną wiazkę kabli w bagazniku wczesniejszy własciciel wymontowal zmieniarke

poradzi ktos jak to podpiac zeby wszystko dzialalo ?


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zostają ci dwa rozwiązania. Pierwsze uruchomić zestaw, drugie zdemontować go i połaczyć ze sobą przewody głośnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
najlepiej żeby wszystko działało razem, potrzebuje czegoś do odbierania rozmów czy przez radio da się sterować ? i jeszcze mam pytanko czy jak będzie podpięty zestaw to czy przednie głośniki będą grały z całą resztą sprzętu ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Potrzeujesz telefonu. Na końcu przewodu (czarna wtyczka) znajduje się adapter do konkretnego typu telefonu GSM.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wymontowałem zestaw głośnomówiący połączyłem kable kolorami tak jak było to fabrycznie i dalej cisza ;/ głośniki są na 100% sprawne ;/

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa