Car Audio » Concert II nie czyta CD
Odpowiedz do tematu
 Concert II nie czyta CD
Witam, posiadam radio Audi Concert II.Jednak mam z nim problem, gdyż po włożeniu płyty CD (nie porysowanej) nie czyta jej.Pisze mi CD ERROR.Problem występuje praktycznie cały czas,bardzo rzadko się zdarza aby odtworzy 1-2 piosenki z płyty.Od razu mówię iż laser był wymieniany i nadal nic się nie zmieniło.W serwisie powiedziano mi iż nie można sprawdzić radia czy zostało naprawione gdyż musi ono być podłączone bezpośrednio w samochodzie.
Proszę o pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja bym spróbował uzyć płyty czyszczącej laser, ale jeśli był wymieniany, to raczej wątpie aby to pomogło :-/ a jak zachowywało sie radyjko zaraz po wymianie lasera? może założyli Ci bubla? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
U mnie czasami też występowało coś takiego, a wiązało się to z płytą nagraną na max. prędkości. Spróbuj z płytą nagraną na niższej, nie czyta Ci audio CD czy MP3?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ono prawie w ogóle nie czyta.Laser wymienili i dalej jest to samo

Postaw piwo autorowi tego posta
 
air40 napisał/a:
Laser wymienili i dalej jest to samo
a jaka masz pewność,że laser jest ok?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
air40 napisał/a:
ono prawie w ogóle nie czyta.Laser wymienili i dalej jest to samo

Po pierwsze - uzupełnij swój profil, to przynajmniej będziemy wiedzieć, które to A4. Masz navi u siebie?
Bo nie bardzo rozumiem ten fragment Twojej wypowiedzi:

air40 napisał/a:
W serwisie powiedziano mi iż nie można sprawdzić radia czy zostało naprawione gdyż musi ono być podłączone bezpośrednio w samochodzie.

To gdzie jest podłączone?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Concert II nie czyta CD
air40 napisał/a:
Witam, posiadam radio Audi Concert II.Jednak mam z nim problem, gdyż po włożeniu płyty CD (nie porysowanej) nie czyta jej.Pisze mi CD ERROR.Problem występuje praktycznie cały czas,bardzo rzadko się zdarza aby odtworzy 1-2 piosenki z płyty.Od razu mówię iż laser był wymieniany i nadal nic się nie zmieniło.W serwisie powiedziano mi iż nie można sprawdzić radia czy zostało naprawione gdyż musi ono być podłączone bezpośrednio w samochodzie.
Proszę o pomoc.

Coś Cię ściemniają "profesjonalnie" z tym sprawdzeniem radia. Jeżeli jest to Concert i posiadają kod, to nie ma nic przyjemniejszego jak serwisowanie takiego grajka. Odnośnie tej naprawy ile za nią zapłaciłeś? Jesteś pewny, że go w ogóle wymienili? Skoro sądzą, że nie da rady tego sprawdzić w warunkach warsztatowych czy działa, to może wymienili gałkę głośności? :mrgreen:
Tak na serio, to jakich płyt używasz tłoczone, czy wypalane? Jezeli wypalane, to jaka prędkością są nagrywane?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem rozwiązany.Gostek który wymieniał laser nie odkleił zabezpieczenia które było na laserze.Zamknijcie temat ;) :]

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa