Co sądzicie
Jak Wam się podoba . Nie będą za "chamsko" wyglądały w szarej setce ??
http://moto.allegro.pl/it...py_komplet.html

Nie, nie i jeszcze raz nie.
wg. mnie będzie ok.
Nie za bardzo, lepiej niunie w orginale zostaw
| krzysiekg65 napisał/a: |
| w orginale zostaw |
Rafał i ja Ciebie o to prosze...
Chce ori soczewki , ale kurde jest problem z kupnem , szczególnie prawej lewe są.
zajedzie wiocha bez obrazy kolego
| piecka napisał/a: |
| zajedzie wiocha bez obrazy kolego |
Widzę że większość ma podobne zdanie do mojego
o w morde co za wynalazek

nie nie nie maniana
sorry ale to wygląda tragicznie
to jest wzór Calibra lub Daewoo. Takie lampy w Audi? - za to mogą aresztować na 24h.
A ja Wam powiem,że podobaja mi się i na aucie będą nieźle wyglądać
| Pasiak napisał/a: |
A ja Wam powiem,że podobaja mi się i na aucie będą nieźle wyglądać |
Ciut podobne do tych co Cebool założył , ale czy na 100 będą dobrze wyglądać ? Chyba jednak wolałbym oryginalne soczewki
| roger110 napisał/a: |
| Ciut podobne do tych co Cebool założył , ale czy na 100 będą dobrze wyglądać ? Chyba jednak wolałbym oryginalne soczewki |
to nie podlega nawet dyskusji, ale zakładam,że cena różnica w cenie jest znaczna
| Pasiak napisał/a: |
ale zakładam,że cena różnica w cenie jest znaczna |
Właśnie nie ori można za 500-600 kupić , tylko trzeba trafić , strasznie ciężko do tego modelu , do A6 C4 jest od gwinta a do 100-tki nie ma