Car Audio » cisza tyle głośniki audi a3 1998
Odpowiedz do tematu
 cisza tyle głośniki audi a3 1998
Witam Panów i Panie :) widzę ,że podobny temat był wałkowany kilkunastokrotnie ,ale ja też nie mogę rozwiązać tego problemu a swoimi słowami najlepiej to opisze .Do konkretów :

Mam nieoryginalne radio w audi a3 8l 1998/1999 .Nie było wgl dzwięku , kupiłem na przód głośniki i pojechałem do elektyka .Od podłączył mi z przodu głośniki (okazało się ,że te z przodu były spalone) No i przy okazji sprawdził i powiedział ,że tylne głośniki są AKTYWNE (cokolwiek to znaczy ) Wspomniał ,że na tylnych głośnikach jest wzmaczniacz i coś tam z nim trzeba zrobić ,powiedział ,że kosztowałoby mnie to 100zł )
Porobiłem dla was zdjęcia i mam nadzieje ,że pomożecie mi to zrobić samemu ( LUBIĘ SAM COS ZROBIC) .
słyszałem coś o kostkce iso ? ( nie wiem co to )
Jakby trzeba było cos dodac do piszcie .Pozdrawiam !

Ps : mam radio jakies biedne audiomedia . z tyłu po lewej mam subofer mały .aaa i kto wie jakie MOGĄ być głośniki z tyłu ( jakiej firmy)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak już pisałeś temat był wałkowany. Potrzebujesz adapter głośnikowy głośniki -> mini ISO oraz zaglądnąć do działu przywitań.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
juz odwiedzam dzial przywitan . A to cos : adapter głośnikowy głośniki -> mini ISO to jak moge to nabyc i ile kosztuje :) z gory dzieki

[ Dodano: Wto 23 Wrz, 2014 21:48 ]
http://allegro.pl/wejscie...4607877175.html
czy to takie cudo ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://allegro.pl/adapter...4620493667.html

http://allegro.pl/interfe...4624877224.html

Poczytaj czym się różnią.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no jak dla mnie to te dwie rzeczy nie roznia sie od siebie :) obejętnie którą wybiorę ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Róznia sie ale cenna :mrgreen: wybór nalezy do ciebie który kupisz adapter ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Róznia sie ale cenna :mrgreen: wybór nalezy do ciebie który kupisz adapter ;)

aha :) a to trudno będzie to podczepić ? bo do radio juz wejścia na kostke nie mam tylko na jacka jesli dobrze mowie ( zdj )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jedno jest do BOSE a drugie nie.
Podpinasz Plug&Play.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
miscic napisał/a:

a to trudno będzie to podczepić ? bo do radio juz wejścia na kostke nie mam tylko na jacka jesli dobrze mowie ( zdj )

Odcinasz w adapterze czerwone gniazdo i łączysz na krótko z przewodami które wiszą luzem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DZIEKUJE ZA POMOC ! skoro cena to około 70zł to zapłacę w serwisie 90zł z robocizna . powiedzieli mi ze tzn INTERFEJS 90zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Daj znać jak działa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oczywiscie .Ale to gdzies po weekendzie zapewne :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa