Szafa Grająca » Ciężkie granie
Odpowiedz do tematu
 
sleepwalker napisał/a:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/zmarl-peter-steele--lider-type-o-negative,56766,1

:cry: :cry: :cry:


Kurczę, gość miał świetny wokal - żal człowieka ;(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Drowning Pool - Bodies




Kandia-Into Your Hands



[ Dodano: Sob 19 Cze, 2010 20:42 ]
Vena Valley - Odchodzisz



Morian - Smoke and Mirrors



Ozzy Osbourne-Let Me Hear You Scream


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Muza z Wiedźmaka fu*** yeah!
Vader_Sword of the Witcher


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Troszkę nowej muzy :evil:

Five Finger Death Punch_Hard to see


Refused_New Noise


Slipknot_Dead Memories

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Omega Lithium - Stigmata




[ Dodano: Czw 09 Wrz, 2010 23:30 ]
Deadstar assembly-Breathe for me



[ Dodano: Sro 15 Wrz, 2010 23:59 ]
Klimaty muzycznie się zmieniły mrocznym dziewczynkom, że nic nie wstawiają ???

A ja tak z innej beczki. Tych wersji da się słuchać :evil:

Miley Cyrus-Party in the USA :wysmiewacz:



Kesha-Tik Tok(Polka-Metal Version) :mrgreen:



I na odwrót...

Slipknot - Wait and Bleed



Behemoth-Demigod





Pozdrówka. :-P

Wystawiono 1 piw(a):
szynszylek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Deftones_Diamond Eyes



PONURY, klimaty muzyczne nie zmieniły się. Miód dla mej duszy nadal brzmi cięzko i mrocznie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Deadlock - Temple Of Love





ELUVEITIE - Thousandfold



[ Dodano: Czw 30 Gru, 2010 16:50 ]
Unsun - Home


Wystawiono 1 piw(a):
waber
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pain-same old song


Cradle Of Filth-Temptation

Wystawiono 1 piw(a):
PONURY
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taki troszkę oldschool :mrgreen:

Black Label Society_Overlord


Wystawiono 1 piw(a):
waber
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Apocalyptica - Not Strong Enough (feat. Brent Smith)


Apocalyptica - Broken Pieces (feat. Lacey)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Born of Osiris - Open Arms to Damnation




SYLOSIS - After Lifeless Years




Ava Inferi-Majesty


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Saluth_96 to the ground


Z całym szacunkiem, dla ofiar.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Atrocity - Love is dead

Atrocity feat Das Ich - Die Liebe


[ Dodano: Nie 29 Maj, 2011 21:48 ]
Tiamat - Whatever That Hurts


Tiamat - Gaia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gosia , zobacz kto wrócił :mrgreen:
Wiem, wiem, to nu -metal, ale na bizkitach się wychowałam i ich uwielbiam.

Limp Bizkit_Gold Cobra


To jest stary, dobry Bizkit. Hell yeah!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jimmy Page & Leona Lewis-Whole Lotta Love

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Szafa Grająca 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa