Car Audio » Bałagan z kablami
Odpowiedz do tematu
 Bałagan z kablami
Siemanko wszystkim mam problem z kablami , poprzedni właściciel pewnie miał inne radio włożone a a gdy sprzedawał na szybko zmontowali fabryczne
mam problem teraz z dojściem co do czego bo jest niesamowity za przeproszeniem burdel :evil: :!: a nie jestem jakimś super znawca car audio a muze słuchać lubię .
Kostka od zasilania jest cała przy tej drugiej jest pocieta radyjko gamma.

Prosiłbym opisanie kabelek po kabelku co gdzie :P

Oto zdjęcia tego syfu : :wysmiewacz:



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego odwiedź dział powitań i przywitaj się.

Swoją drogą za taki "burdel" powinni wyciągać konsekwencje. W Twoim temacie niewątpliwie odezwą się fachowcy i pomogą ale zapraszamy do zrobienia tego o czym napisałem na wstępie :)

Wystawiono 1 piw(a):
jimv8
Postaw piwo autorowi tego posta
 
zacznij od uzupełnienia profilu, bo ciężko wywrozyć, który rok Twojej niuni... mnie to wygąda na brakującą czarną kostkę BOSE bestialsko przerobioną aby grał tył... najlepiej by było rozpleść ten zwitek i zrobić nieco lepsze foto tak dla pewności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To są te kabelki wszystkie co były

pod tą kostką

tu jest wzór z radyjka

numery radyjka

radyjko

i kostka ktora jest cała i zdrowa :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Prościej będzie opisać kolory tych przewodów. Na pierwszy rzut oka nie masz Bose.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Biały
Czerwony z szarym paskiem
Niebieski z zielonym paskiem
Niebieski z białym paskiem
Niebieski z brązowym paskiem
Niebieski z czerwonym paskiem
2x Brązowe z czerwonym paskiem
Brązowy z Białym

i opiszcie dokładnie co to bose dokładnie najlepiej jakies fotki itp tak łopatologicznie poproszę .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby było prościej opiszę to według tego schematu naklejki z radia. Do właściwego podłączenia potrzebujesz 2 kostki - brązową ISO oraz żółtą mini ISO. Brązową już posiadasz i możesz ją podłączyć do przednich głośników.
niebieski z brązowym indexem do FL-
niebieski z szarym indexem do FL+
brązowy z szarym indexem do FR-
czerwony z szarym indexem do FR+

Zostają jeszcze tylne głośniki
niebieski z czerwonym indexem na RR+
niebieski z zielonym indexem na RL+
2 brązowe do masy sygnałów między RR i RL
biały obok brązowych z czerwonym indexem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Można dać zdjęcie tej żółtej kostki mini iso abym wiedział co kupić najlepiej z allegro z góry dziękuję .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tu masz wtyk http://allegro.pl/kostka-...4459165966.html
a tu konektory http://allegro.pl/termina...4453428056.html

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa