 |
|
[B3]Prawdopodobnie uszkodzony alternator? |
| Autor |
Wiadomość |
Synthian

Model: B3
Silnik: 1,8s
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: hatchback
Wiek: 39 Dołączył: 16 Maj 2013 Wszystkie posty: 1
     
Skąd: Sandomierz
|
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013 14:33
|
|
|
Witam serdecznie.. mam następujący problem podczas wczorajszej trasy z poprzedzającego mnie auta odpadła osłona która wpadła pod moja babcie(b3) po dalszej trasie zauważyłem migającą słabo kątrolkę od ładowania(zasięgając rady mechanika) który stwierdził,że znajdują sie przewody pod nadwoziem w tego typu autkach..dziś podczas jazdy po naszych polskich drogach ktrolka od ładowania zaczeła mi jasno migać(szukając po przewodach nie znalazłem żadnego uszkodzenia.. czytając Wasz postdowiedziałem sie,że to może być regulator,lub szczotkotrzymacz.. tylko nie jestem pewny czy to czysty przypadek i chciałbym się dowiedźieć coś więcej o tych przewodach pod nadwoziem... sugerując sie zamieszczonym postem przez Azgaroth objawy mam dokładnie identyczne..z góry dzięki za pomoc.. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013 17:28
|
|
|
| Synthian napisał/a: | | Witam serdecznie.. mam następujący problem podczas wczorajszej trasy z poprzedzającego mnie auta odpadła osłona która wpadła pod moja babcie(b3) po dalszej trasie zauważyłem migającą słabo kątrolkę od ładowania(zasięgając rady mechanika) który stwierdził,że znajdują sie przewody pod nadwoziem w tego typu autkach..dziś podczas jazdy po naszych polskich drogach ktrolka od ładowania zaczeła mi jasno migać(szukając po przewodach nie znalazłem żadnego uszkodzenia.. czytając Wasz postdowiedziałem sie,że to może być regulator,lub szczotkotrzymacz.. tylko nie jestem pewny czy to czysty przypadek i chciałbym się dowiedźieć coś więcej o tych przewodach pod nadwoziem... sugerując sie zamieszczonym postem przez Azgaroth objawy mam dokładnie identyczne..z góry dzięki za pomoc.. | przewód moze byc uszkodzony a nie bedziesz widział ego gołym okiem, najlepiej prawdzic miernikiem. Jesli właczasz zaplon a nie świeci się kontrolka akumulatora to na 123% uszkodzony jest regulator. Sprawdzales jakie masz ładowanie? |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
alternator
|
pawcio |
Elektryka i elektronika |
12 |
Czw 23 Gru, 2010 10:49  Adi202 |
 |
[C6 4fo 2,7tdi] Jak wymienić alternator
|
DADARA |
Elementy silnika |
1 |
Nie 23 Wrz, 2012 12:37  Adi202 |
 |
[B4 ABK] Alternator- dziwny dźwięk.
|
Sergio |
Elementy silnika |
6 |
Pią 05 Sie, 2016 16:40  Sergio |
 |
Nowy akumulator umiera, a moze to alt...
|
falko29 |
Elektryka i elektronika |
42 |
Sro 25 Kwi, 2012 23:42  Pasiak |
 |
Uszkodzony spryskiwacz
|
szynszylek |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
33 |
Sro 24 Lis, 2010 18:34  Adi202 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |