i mam takie pytanie czy da się pociągnąć kable od fabrycznej tuby co mam w kole ? czy muszą być jakieś inne kable ?
Dzisiaj mi wpadła taka tuba w sklepie http://www.nokaut.pl/glos...t-gtt-1200.html co sądzicie o niej ? i jak wzmacniasz do niej ?
i mam takie pytanie czy da się pociągnąć kable od fabrycznej tuby co mam w kole ? czy muszą być jakieś inne kable ?
| bibek napisał/a: |
Chciałem kupić tube do mojego fabrycznego radia Chorus i mam takie pytanie czy da się pociągnąć kable od fabrycznej tuby co mam w kole ? czy muszą być jakieś inne kable ?
Dzisiaj mi wpadła taka tuba w sklepie http://www.nokaut.pl/glos...t-gtt-1200.html co sądzicie o niej ? i jak wzmacniasz do niej ? |
po to żeby tylko ładnie grało