Audi V8 3.6 250 KM - Regulacja podświetlania zegarów
Oryginalnie zamiast przewodów była taśma która podłączona była 1:1 między płytka potencjometru i płytą zegarów.
Adi a czy masz może do sprzedania całą tą część (lub znasz kogoś kto ma albo choć powiesz jak się to nazywa to na alledrogo poszukam) czyli tę taśmę wraz z płytką i pokrętłem. Chcę mieć to dobrze zrobione ale tutaj ktoś zrobił już takie chocki klocki że wymiana tylko wchodzi w grę. Nie pomoże sam nakład pracy.
| lsz napisał/a: |
| Adi a czy masz może do sprzedania całą tą część (lub znasz kogoś kto ma albo choć powiesz jak się to nazywa to na alledrogo poszukam) czyli tę taśmę wraz z płytką i pokrętłem. Chcę mieć to dobrze zrobione ale tutaj ktoś zrobił już takie chocki klocki że wymiana tylko wchodzi w grę. Nie pomoże sam nakład pracy. |
Jeżeli potencjometr jest sprawny to wystarczy jak połaczysz to przewodami
Potencjometr był kombinowany i nie przylega dobrze do podłoża po którym przesuwa styk... Także nie ma co się chyba męczyć - chyba że to drogie to zrobię to sposobem. Kupię potencjometr i zrobię taśmę sam

Ale najpierw wolę się dopytać o część.
potencjometr to nie wszystko nad za klawiszami na konsoli masz jeszcze końcówkę mocy podświetlenia
Nie rozumiem...
| lsz napisał/a: |
| Nie rozumiem... |
W pozostałych modelach Audi jaskrawością podświetlenia sterował tylko potencjometr. W modelach V8 wyjątkowo dołożyli elektronikę która znajduje się dokładnie "za" klawiszami na konsoli środkowej - awaryjki, grzana szyba, regulacja jajecznicy, huligany itd.
Rozumiem ale na oko widzę, że uszkodzony mam potencjometr. Jeśli coś jest też z elektroniką o której Kolego piszesz to będzie trzeba zajrzeć ale teraz załatwić muszę tą sprawę. Masz może potencjometr?
| lsz napisał/a: |
Rozumiem ale na oko widzę, że uszkodzony mam potencjometr. Jeśli coś jest też z elektroniką o której Kolego piszesz to będzie trzeba zajrzeć ale teraz załatwić muszę tą sprawę. Masz może potencjometr? |
Mam cały zegar, ale trzymam na dawcę organów dla moich Vek. Właśnie nie chwaliłem sie jeszcze ale na moje 39 urodziny dostałem od mojego przyjaciela V8.
To jest dopiero przyjaźń.
Co do potencjometra to mozliwe, że tylko on jest uszkodzony - uszkodzony bo ktoś grzebał, ale dlaczego? Sam sie nie psuje. Może skończyła się właśnie ta końcówka mocy o której pisałem i dla tego zostało to przebudowane?
No to gratuluję nie auta, bo auto masz dziś a jutro nie - gratuluję Przyjaźni
Co do potencjometru to ma ułamaną nóżkę jedną - może ktoś dlatego to robił? Nie wiem ale jest ta część zepsuta to ją zmienić muszę. Zaaałatw mi to
| lsz napisał/a: |
No to gratuluję nie auta, bo auto masz dziś a jutro nie - gratuluję Przyjaźni
Co do potencjometru to ma ułamaną nóżkę jedną - może ktoś dlatego to robił? Nie wiem ale jest ta część zepsuta to ją zmienić muszę. Zaaałatw mi to |
Poszukam potencjometru. Kiedyś dostałem całą szafę i przeznaczyłem ją na dawcę organów. Poti powinien zostać i w dodatku sprawny
To proszę Cię poszukaj i daj cynk. Na PW wyślę Ci mój numer tel.
Adi patrzyłeś Ty za tym potencjometrem dla mnie?

Sam samotny potencjometr mi potrzebny bez płytki

Byłem u pana co telewizory mi naprawia ale dał mi za słaby i cały czas podświetlanie na max. Także potrzebny mi oryginalny