Skrzynie automatyczne » Audi C4 100 2.3 AAR - zmiana biegow
Odpowiedz do tematu
 
karlos2 napisał/a:
itor napisał/a:
karlos2 napisał/a:
Nie wiem czy tak powinno być, ale u mnie kick-down działa w trybie normalnym i trybie sport, zawsze zrzuca o 2 biegi, ale tylko do prędkości 80 na godz., pomiędzy 80-100 zrzuca o jeden bieg, powyżej 100 kick-down nie działa, auto przyspiesza bez redukcji, nigdy się nad tym dokładniej nie zagłębiałem, ale może po prostu tak powinno być.?
pzdr.


bardzo ciekawe spostrzezenie, dziekuje koledze za odzew


Aha, u mnie działa tak samo na LPG i PB.


Wiec tak:

kick down odlaczony - jest przejacie

po dokladnym sprawdzeniu skrzyni wyglada to tak:

w trybie normalnym

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest tylko do predkosci 90km/h
2.obroty kreca sie do 4000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg


w trybie SPORT

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest do predkosci 110 km/h
2.obroty kreca sie do 6000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
kick down odlaczony - jest przejacie

po dokladnym sprawdzeniu skrzyni wyglada to tak:

w trybie normalnym

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest tylko do predkosci 90km/h
2.obroty kreca sie do 4000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg


w trybie SPORT

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest do predkosci 110 km/h
2.obroty kreca sie do 6000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg



kick down odpięty?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
itor napisał/a:
kick down odlaczony - jest przejacie

po dokladnym sprawdzeniu skrzyni wyglada to tak:

w trybie normalnym

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest tylko do predkosci 90km/h
2.obroty kreca sie do 4000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg


w trybie SPORT

1.z kazdego biegu 2, 3, 4 jest kickdown, z 4 na 3 jest do predkosci 110 km/h
2.obroty kreca sie do 6000 tys./min i zrzuca na nizszy bieg



kick down odpięty?


podlaczony z powrotem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wydaje mi się że przy prędkości ok.100 na godzinę nie może zrzucić o 2 biegi niżej, było by to za dużo, dlatego zrzuca tylko o jeden bieg niżej.
W manualu też raczej się nie redukuje ze 100 na dwójke.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
Wydaje mi się że przy prędkości ok.100 na godzinę nie może zrzucić o 2 biegi niżej, było by to za dużo, dlatego zrzuca tylko o jeden bieg niżej.
W manualu też raczej się nie redukuje ze 100 na dwójke.


To jestem w stanie zrozumiec. Dziwi mnie fakt ze w normalnym trybie ciagnie na KD tylko do 4000 obr, na dobra sprawe w tym trybie nie szloby kick downem nikogo wyprzedzic...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
karlos2 napisał/a:
Wydaje mi się że przy prędkości ok.100 na godzinę nie może zrzucić o 2 biegi niżej, było by to za dużo, dlatego zrzuca tylko o jeden bieg niżej.
W manualu też raczej się nie redukuje ze 100 na dwójke.


To jestem w stanie zrozumiec. Dziwi mnie fakt ze w normalnym trybie ciagnie na KD tylko do 4000 obr, na dobra sprawe w tym trybie nie szloby kick downem nikogo wyprzedzic...


Czyli że po zbiciu K-D przy ok.80 o dwa biegi, ciągnie ci tylko do 4000 i wrzuca trójke i nastepnie czwórkę, o to ci chodzi.??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
To jestem w stanie zrozumiec. Dziwi mnie fakt ze w normalnym trybie ciagnie na KD tylko do 4000 obr, na dobra sprawe w tym trybie nie szloby kick downem nikogo wyprzedzic...
wg. mnie jest to zupełnie normalne, tak sam miałem w V-ce tylko tam był "nieco" większy motor :mrgreen: a co za tym idzie inne predkości

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
itor napisał/a:
karlos2 napisał/a:
Wydaje mi się że przy prędkości ok.100 na godzinę nie może zrzucić o 2 biegi niżej, było by to za dużo, dlatego zrzuca tylko o jeden bieg niżej.
W manualu też raczej się nie redukuje ze 100 na dwójke.


To jestem w stanie zrozumiec. Dziwi mnie fakt ze w normalnym trybie ciagnie na KD tylko do 4000 obr, na dobra sprawe w tym trybie nie szloby kick downem nikogo wyprzedzic...


Czyli że po zbiciu K-D przy ok.80 o dwa biegi, ciągnie ci tylko do 4000 i wrzuca trójke i nastepnie czwórkę, o to ci chodzi.??


Nie zauwazylem zeby zrzucal mi o 2 biegi. Wg mnie zrzuca o jeden i ciagnie do 4000 tys, potem zapina wyzszy bieg. Czyli np. Jade 90 na 4 biegu, mam obroty rzedu 3000, wciskam KD zrzuca na 3 bieg, rosna obroty do 4000 i znow wrzuca 4 bieg. Na opcji sport ciagnie obroty do 6000.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
Jade 90 na 4 biegu, mam obroty rzedu 3000, wciskam KD zrzuca na 3 bieg, rosna obroty do 4000 i znow wrzuca 4 bieg. Na opcji sport ciagnie obroty do 6000.


Troche dziwne, bo u mnie przy 90 km/h na czwartym biegu mam 2200 obr.wciskam k-d zrzuca na 3 i ciągnie do ok. 4500, tj.jakieś 120 km/h i kopa ma przy tym konkretnego.
Może twoja skrzynia ma taka charakterystykę i nic z tym nie zrobisz, a może podjedz na Vaga i zrób nową adaptacje skrzyni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
itor napisał/a:
Jade 90 na 4 biegu, mam obroty rzedu 3000, wciskam KD zrzuca na 3 bieg, rosna obroty do 4000 i znow wrzuca 4 bieg. Na opcji sport ciagnie obroty do 6000.


Troche dziwne, bo u mnie przy 90 km/h na czwartym biegu mam 2200 obr.wciskam k-d zrzuca na 3 i ciągnie do ok. 4500, tj.jakieś 120 km/h i kopa ma przy tym konkretnego.
Może twoja skrzynia ma taka charakterystykę i nic z tym nie zrobisz, a może podjedz na Vaga i zrób nową adaptacje skrzyni.



z tego co wiem nie ma u mnie mozliwosci adaptacji, ty masz skrzynie z przyciskiem sport?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak z przyciskiem sport. Podejrzewam,że masz prawie taką samą skrzynie jak ja, nie znam typu mojej skrzyni,lecz u mnie jest możliwość adaptacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
Tak z przyciskiem sport. Podejrzewam,że masz prawie taką samą skrzynie jak ja, nie znam typu mojej skrzyni,lecz u mnie jest możliwość adaptacji.


W jaki sposob?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
W jaki sposob?


?????

Gdy kupiłem osiemdziesiątke, pojechałem do znajomego na Vaga w celu sprawdzenia auta, i zrobił mi adaptacje, osobiście nie siedze za bardzo w elektryce więc nie mądrze się za bardzo na ten temat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
itor napisał/a:
W jaki sposob?


?????

Gdy kupiłem osiemdziesiątke, pojechałem do znajomego na Vaga w celu sprawdzenia auta, i zrobił mi adaptacje, osobiście nie siedze za bardzo w elektryce więc nie mądrze się za bardzo na ten temat.


to chyba ci sciemnil z ta adaptacja skrzyni

Postaw piwo autorowi tego posta
 
itor napisał/a:
karlos2 napisał/a:
itor napisał/a:
W jaki sposob?


?????

Gdy kupiłem osiemdziesiątke, pojechałem do znajomego na Vaga w celu sprawdzenia auta, i zrobił mi adaptacje, osobiście nie siedze za bardzo w elektryce więc nie mądrze się za bardzo na ten temat.


to chyba ci sciemnil z ta adaptacja skrzyni


Wątpię, to dobry znajomy ;-)

Ale wiem kto nam dokładnie odpowie na to pytanie czy można zrobic adaptację.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa