Cześć,
potrzebuję ww schemat do 2,6 lub 2,8 (jeśli są takie same)
poprzedni właściciel zamiast naprawić samoczynne włączanie trzeciego biegu wentylatora, dołożył przycisk którym załącza się go manualnie
chcę to doprowadzić do kultury
ktoś miał z czymś takim do czynienia?
W Audi nie ma 3 biegów. Jest szybki i wolny bieg.
założyłem że drugi bieg (prędkość pośrednia między 1 i 3) jest biegiem klimy załączanym czujnikem wysokiego ciśnienia
oczywiście sama temperatura wody załącza 2 biegi - pierwszy (najwolniejszy) i 3ci
(najszybszy)