Witam WSZYSTKICH bardzo serdecznie!!!
Mam problem,ponieważ chcę wymienić radio w mojej A3 8L1 2002-orginalnie zamontowane mam radio na kasetę Chorus, a chciałabym wymienić je na fabryczne radio montowane w Audi z CD -CONCERT.
Pytanie-czy potrzebne są jakieś dodatkowe kostki itp. ???Proszę o pomoc: - jak sprawnie podłączyć CONCERT ...
Z GÓRY BARDZO WAM DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM.
Jak dla mnie to metoda P&P. Ale może niech się ktoś wypowie bardziej oblatany w temacie.
Dzięki -dzięki koledzy.. Mam z dwoma pokrętłami. Ale jak tak nie jestem oblatany w temacie z tym P&P
...i wiecie co MASAKRA...-okazało się , że jest to radio z audi A3,ale rocznik 2004-2007..
PO PIERWSZE góra radia ma 23,3cm a dól 23cm - ja powinienem mieć góra i dół 23cm. (a koleś na ALLEGRO POWIEDZIAŁ , ŻE BĘDZIE PASOWAĆ na 1000% (nie wspomnę o braku kodu i zeszlifowanym numerze radia!!!!
PO WYRÓWNANIU PANELA - boschem

i zamontowaniu go pasi idealnie-POWAGA

no i gra też...ale...
P DRUGIE - NIE WYŚWIETLA MI STACJI RADIOWYCH itp. na WYŚWIETLACZU - komp centralny...
CZY JEST MOŻLIWOŚĆ INNEGO PODŁĄCZENIA BY STACJE I INFO BYŁO WYŚWIETLANE???
[ Dodano: Nie 20 Gru, 2009 12:22 ]
W moim przypadku : Plug and Pray czyli włóż i się módl aby działało.