Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Problem z odkodowaniem radia
Re: Problem z odkodowaniem radia
jeżeli nie masz gdzieś kodu zapisanego, to wyjmij radio, może jest napisany na obudowie
Zatwierdzasz kod też klawiszami RDS i TP.
Mam problem z odkodowaniem radia audi symphony, audi a6, wyświetla SAFE brak reakcji na próby odkodowania, problem się zaczął po odłączeniu akumulatora,
| mahon21 napisał/a: |
| Mam problem z odkodowaniem radia audi symphony, audi a6, wyświetla SAFE brak reakcji na próby odkodowania, problem się zaczął po odłączeniu akumulatora, |
jeżeli nie masz gdzieś kodu zapisanego, to wyjmij radio, może jest napisany na obudowie
Właśnie posiadam kod wpisując go nie ma żadnej reakcji, na wyświetlaczu ciągle widnieje napis SAFE, tak jak wcześniej pisałem problem pojawił się gdy odłączyłem akumulator,
Jak to naprawić proszę o pomoc
Jak to naprawić proszę o pomoc
Naciskasz i przytrzymujesz klawisze RDS i TP napis SAFE zmienia się na 1000. Jeśli nie te klawisze to jeszcze można spróbować kombinację Vx + M, teraz nie pamiętam, jakie to kombinacje, bo to zalezy od radia.
| Leo_S2 napisał/a: |
| Naciskasz i przytrzymujesz klawisze RDS i TP napis SAFE zmienia się na 1000. Jeśli nie te klawisze to jeszcze można spróbować kombinację Vx + M, teraz nie pamiętam, jakie to kombinacje, bo to zalezy od radia. |
Zatwierdzasz kod też klawiszami RDS i TP.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych