 |
|
Opony całoroczne |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pią 09 Maj, 2014 09:11 Opony całoroczne
|
|
|
Witam wszystkich, mam takie pytanie co sądzicie na temat opon tzw. "całorocznych"? Niedawno kupiliśmy mojej kobiecie Citroena C3 i zastanawiałem się nad tymi oponami. Dziewczyna za wiele nie jeździ, jedynie co do pracy i jakieś tam zakupy, mieszkamy w mieście. Czytałem sporo na ten temat i wszędzie jest praktycznie to samo, tak jak tutaj [cenzura] że niby fajnie ładnie, ale jednak lepsze są sezonówki. Postanowiłem więc poradzić się Was, być może ktoś ma doświadczenie z takimi oponami. |
|
|
|
|
|
 |
elmek13
Wariat jakich mało


Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy Wiek: 47 Dołączył: 03 Lis 2009 Wszystkie posty: 1014
     
Piwa: 46/14 Skąd: z Elemelkowa
|
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014 18:27
|
|
|
Moje zdanie jest takie, że opinie są podzielone. Ja wolę lato/zima opony. Nie całoroczne. |
_________________ Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014 20:55
|
|
|
Jeżeli coś jest do wszystkiego to generalnie jest do niczego. Ja równieżmieszkam teraz w centrum miasta i bardzo mało jeżdżę moim czanuchem. Obawiam się, że za mało. Nie jest to jednak dla mnie argument, aby założyć całosezonówki. Być może są one robione z innej mieszanki gumy niż opony sezonowe, czyli na użytkowanie nie będzie miał dużego wpływu fakt, czy na zewnątrz jest +5 czy też -5 stopni. Musimy pamiętać o tym, że lata bywają ostatnio albo bardzo upalne, albo też zimne i deszczowe. Zima natomiast albo jest i toniemy w śniegu, albo w ogóle się nie pokazuje. Ale szczerze - nie chciałabym mieć aquaplaningu z całosezonówką na felgach. A tym bardziej nie chciałabym jeździć na całosezonówce w zimie i po lodzie ( nie ma się co czarować, iż zima kiedykolwiek nie zaskoczy drogowców). Jak się zainwestuje w dobre opony, to będą służyć kilka lat conajmniej. Ja dopiero w tym sezonie kupuje nowe opony zimowe. Po raz pierwszy od kiedy mam auto.
Takie moje zdanie |
_________________ Gość
pozdrawiam serdecznie
Samo skur*****stwo na tym świecie.
Skur*****stwo i pogarda.
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
Opony Run Flat
wymiana na zwykłe
|
szynszylek |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
2 |
Pią 10 Cze, 2011 23:38  papel |
 |
opony zimowe
|
Ozet |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
4 |
Czw 04 Kwi, 2013 19:32  Ozet |
 |
Audi A2 Opony
|
Slawko4xc |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
15 |
Czw 14 Gru, 2017 08:46  Xenoveffa |
 |
Opony zimowe w lecie
Na przód
|
kamila666 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
7 |
Nie 24 Lip, 2011 18:06  GORYL |
 |
Jakie felgi i opony
|
eleszet |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
5 |
Nie 10 Mar, 2013 21:07  Pasiak |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |