Czy jeżeli odłączę akumulator ( Audi A8, 2000r ), to się coś stanie. Jak tak, to co ?
Pozdrawiam wszystkich.
| kwariat napisał/a: |
| co może być nie tak z poduchami przy odłączeniu akumulatora? A jeśli jest jakieś zagrożenie to jak tego uniknąć? |
| Pasiak napisał/a: |
| zagrozenia jako takiego nie ma,ale po ponownym podłaczeniu aku bedzie bląd i poduszki nie beda aktywne. |