A6 C4 2,8 wyswietlacz biegów
witam
Kochani co moze byc przyzczyną "niemrawego" wyswietlania aktualnego biegu na tym podłużnym wyswietlaczu ? Dodam , ze w autku siedzi automat
Jak go rano zapalam to tak jakby przygasał cały wyswietlacz i ledwo sie żarzy ,,,, za chwil pare juz wszystko ładnie widac ale nie ma podswietlenia aktualnego biegu , potem wszystko działa poprawnie , a za chwile kwadracik podświetlenia zaczyna latac po wszuystkich położeniac ......
Wyswietlacz do wymiany ?
Miałem identyczny przypadek w A100. Uszkodzony był wyświetlacz.
| Adi202 napisał/a: |
| Miałem identyczny przypadek w A100. Uszkodzony był wyświetlacz. |
no tak , juz raz go wymieniałem - kupilem uzywke i przez jakis czas było dobrze
A nie orientujesz sie czy gdzies mozna kupic "zregenerowany" ( cokolwiek by to znaczyło ?
Bo nowa sztuka bedzie sporo kosztowała
((((
A poza tym nie widzialem nowych sztuk
Zregenerować się tego nie da taka uroda tego modułu. Nowy za 130€ został wycofany ze sprzedaży w tamtym roku.
130 euro za wyswietlacz

piekna sumka to kolego zostaje ci urzywka lub zamienik jesli sa
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
130 euro za wyswietlacz piekna sumka to kolego zostaje ci urzywka lub zamienik jesli sa |
No własnie obawiam sie że nie ma zamienników
Od pewnego czasu nie ma. Jakiś czas temu rozmawiałem nawet o tym z Adim jak u Niego byłem. Niestety teraz naprawa tego wyświetlacza wiąże się z dużym nakładem $$.
Dobry pomysł na biznes

Kupić kilka tysięcy wyświetlaczy od Chińczyków i sprzdaż idzie jak po masełku