Układ hamulcowy » A4 B5 '95 2.6 V6 - Brak Reakcji na Przycisk ASR
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 '95 2.6 V6 - Brak Reakcji na Przycisk ASR
Witam, wszystko tak jak w temacie, przycisk jest podpięty, podświetlony, skrzynia automatyczna, po wciśnięciu przycisku - brak reakcji

Ma ktoś jakieś pomysły ?

Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A4 B5 '95 2.6 V6 - Brak Reakcji na Przycisk ASR
konieczko23 napisał/a:
Witam, wszystko tak jak w temacie, przycisk jest podpięty, podświetlony, skrzynia automatyczna, po wciśnięciu przycisku - brak reakcji

Ma ktoś jakieś pomysły ?

Pozdrawiam.
brak ASRu...? zacznij od diagnozy ABSu. Czy na zegarach świeci się ikona kontroli trakcji?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nic się nie świeci, autem nie da się ruszyć zrywnie, boksjąc itp

Postaw piwo autorowi tego posta
 
konieczko23 napisał/a:
Nic się nie świeci, autem nie da się ruszyć zrywnie, boksjąc itp
w takim razie nalezało by sprawdzić przełącznik wraz z kostką, nie zaszkodzi też sprawdzenie błędów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak sprawdzić przełącznik ? mogę np podpiąć ASR do świateł przeciwmgłowych żeby to sprawdzić? błędy dopiero jutro bo będę miał dostęp do VAG KKL lub oryginalnego VAGa z licencją

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyciągnij włącznik i zmierz go miernikiem. Kontakty włącznika są ponumerowane 5 i 6. Jeżeli po wciśnięciu będzie przejście, to włącznik jest sprawny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zmieszyłem przełącznik - przejście jest, popodłączceniu przycisku tylnej szyby także żadnej reakcji, komputer nie pokazuje żandych błędów :-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podaj nr ETKa sterownika ABSu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak go sprawdzić ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
VAGiem. Pierwszy nr który się wyświetla jest numerem katalogowym ETKA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
VAGiem. Pierwszy nr który się wyświetla jest numerem katalogowym ETKA.


Proszę ;)


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przez chwilę miałem wątpliwości co do tego ASR, ale faktycznie posiadasz coś takiego.
Zostaje sprawdzić żarówkę oraz wiązkę.
Zmierz napięcie przy włączniku na przewodzie czarnym z niebieskim paskiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli jeden plusowy daje do tego przewodu czarnego z niebieskim paskiem a drugim masowym dotykam masy, tak ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
idą 2 przewody czarno-niebieskie, czerwonym dotykam tej wtyczki i czarnym dotykam każdego innego (3 pozostałe) i pokazuje 12V, przy dotknięciu masy to samo czyli napięcie dochodzi do przełącznika ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa