Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 c5 2.8] Wyciek p³ynu ch³odniczego z silnika. Pilne
Odpowiedz do tematu
 [A6 c5 2.8] Wyciek p³ynu ch³odniczego z silnika. Pilne
Mam olbrzymi problem przed chwil± wsiad³em do auta po przekrêceniu kluczyka zawy³o, ¿e brak p³ynu. Zajrza³em pod maskê rzeczywi¶cie p³ynu w zbiorniczku nie by³o i widzê ¿e p³yn cieknie gdy zajrza³em od spodu prawie zawa³u dosta³em. Moim oczom ukaza³o siê to


Co tu siê odj... i jak to ogarn±æ czy silnik poszed³ w piz.. ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak z jednego zdjecia to ciezko wywnioskowac co jest grane... poszukaj najpierw dokladnie nieszczelnosci. Nie chce Cie straszyc ale mysle ze pompa wody umarla

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego co patrzy³em na ETC'e to jest za¶lepka w bloku(brok)036 103 113 A wymiary 36,6mm. Znajduje siê w pobli¿u sprê¿arki i jest tam mini dziurka (widaæ na zdjêciu jak p³yn leci) w nim i za***prza p³yn.
Ciekawe co jest powodem, ¿e wywali³o tam dziure. Patrz±c na ilo¶æ miejsca to a¿ mnie szlag trafia ¿eby to wymieniæ o ile dostane jutro to w sklepie jakim kolwiek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niestosowanie w³a¶ciwego p³ynu ch³odniczego
- korozja
- rozsadzenie (punkt zamarzania)

Wystawiono 1 piw(a):
Adi202
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zawsze stosuje g12. Co prawda nie wiem, kto i co wcze¶niej ³adowa³. Wyci±gaj±c brok okaza³o siê ¿e z drugiej strony by³ ca³y skorodowany i w miejscu przeciekania próbuj±c go wybiæ normalnie siê dziura zrobi³a. Samo wyci±gniêcie zajê³o du¿o wiêcej czasu ni¿ w³o¿enie nowego, jak zwykle by³o ma³o miejsca. Co i tak mnie uszczê¶liwi³o, ¿e by³o go chocia¿ trochê i oby³o siê bez wyci±gania ca³ego motoru albo rozkrêcania po³owy gratów. Temat do zamkniêcia :) Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa