Gdy kupiłem moją audiczkę nie było płynu w spryskiwaczach,więc nalałem ile miałem (ok 0,5l) i wtedy spryskiwacze działały b.dobrze,jednak gdy ten płyn się skończył kupiłem całą bańkę i zalałem nim po korek i nie działają.W czym może być problem?
Natomiast z tylną wycieraczką też mam problem bo nie działa gdy jest podłączony kabel od spryskiwaczy do tej bańki,a gdy się odłączy to wycieraczka działa