a nie górze i sprezyna razem z tym kielichem oparła sie o koło. Wiem że to do wymiany jest. tylko czy jest to sensowne czy zbyt kosztowne ?? a to zjdecie dokladnie ocb http://www.picshot.pl/public/view/full/203828 i teraz pytanie czy ta część jest dostosowana do pojemności czy mając 2.3 benzyne moge kupić od 2.5 tdi ??
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[Audi 100 C4] Kolumna Mcphersona
Witam dzisiaj miałem nie miły wypadek mianowicie wjezdzajac w dół urwał mi się jak by kielich trzymający spręzynę tylko na dole
a nie górze i sprezyna razem z tym kielichem oparła sie o koło. Wiem że to do wymiany jest. tylko czy jest to sensowne czy zbyt kosztowne ?? a to zjdecie dokladnie ocb http://www.picshot.pl/public/view/full/203828 i teraz pytanie czy ta część jest dostosowana do pojemności czy mając 2.3 benzyne moge kupić od 2.5 tdi ??
a nie górze i sprezyna razem z tym kielichem oparła sie o koło. Wiem że to do wymiany jest. tylko czy jest to sensowne czy zbyt kosztowne ?? a to zjdecie dokladnie ocb http://www.picshot.pl/public/view/full/203828 i teraz pytanie czy ta część jest dostosowana do pojemności czy mając 2.3 benzyne moge kupić od 2.5 tdi ??w dieslach są twardsze sprężyny to co słyszałem ale poza tym wszystko to samo na allegro albo na szrocie kupisz to pewnie za 100- 150 zł
spreżyne przełoże
czyli jest sens to wymienic
a i jeszcze pytanko poniewaz na allegro znalazlem ale tylko do A6 C4 a to była przejsciówka przeciez chyba nie?? to będą te same czy koniecznie musi być 100 C4?? bo tego prawie tam nie ma
czyli jest sens to wymienic
a i jeszcze pytanko poniewaz na allegro znalazlem ale tylko do A6 C4 a to była przejsciówka przeciez chyba nie?? to będą te same czy koniecznie musi być 100 C4?? bo tego prawie tam nie ma
A6 ma to samo zawieszenie co A100 C4
smialo zamawiaj montuj i ciesz sie audica
wymien odrazu poduszke/lozysko amoetyzarora i lozysko kola i po drugiej stronie tez i bedziesz mial spokoj na dluga chwile
sorki za bledy ale z telefonu sie h.. pisze
wymien odrazu poduszke/lozysko amoetyzarora i lozysko kola i po drugiej stronie tez i bedziesz mial spokoj na dluga chwile
sorki za bledy ale z telefonu sie h.. pisze
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych