 |
|
Audi a4 cabrio 2004r zawiesza sie otwieranie dachu. |
| Autor |
Wiadomość |
Fabiosmoog

Model: A4 Cabrio 2004r
Silnik: 1.8t bfb
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 28 Kwi 2013 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: Rypin
|
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013 22:46 Audi a4 cabrio 2004r zawiesza sie otwieranie dachu.
|
|
|
Witam. Posiadam Audi a4 cabri z 2004r. W pewnym momecie po zimie dach przestal dzialac poprawnie. Otwiera sie gora i tylna klapa, ale jak dach ma juz sie chowac do bagaznika to procedura sie zawiesza. Znajomy mechanik podpial vaga i pokazalo blad 02000 i 008. Na niemieckich forach w takich przypadkach wystarczala wymiana potencjometru g356. W tym przypadku nie pogoglo:/ czy jest ktos, kto mial podobny problem, lub osoba, ktora potrafi to naprawic? Mieszkam w kuj-pom. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2013 23:06
|
|
|
Sprawdź parametry w wartościach mierzonych w blokach 001, 002, 006 i 007. Podaj tez głębszy opis tego błędu. Błąd 2000 mówi o niezrozumiałym sygnale z mikrostyku, ale odpowiedź znajduje się w szerszym opisie błędu. W razie czego mam taką teraz do naprawy 2003r i mógłbym porównać parametry wartości mierzonych. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Fabiosmoog

Model: A4 Cabrio 2004r
Silnik: 1.8t bfb
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 28 Kwi 2013 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: Rypin
|
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2013 08:29
|
|
|
Dzisiaj się skontaktuje ze znajomym elektrykiem i jak znajdzie chwile to pomierzy:) a Pan gdzie mieszka? Moze jezdze w Pana strone:) pozdrawiam i dziex za zainteresowanie. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2013 19:34
|
|
|
| Fabiosmoog napisał/a: | Dzisiaj się skontaktuje ze znajomym elektrykiem i jak znajdzie chwile to pomierzy:) a Pan gdzie mieszka? Moze jezdze w Pana strone:) pozdrawiam i dziex za zainteresowanie. |
Jak na razie w Polsce Dokładnie woj. dolnośląskie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Fabiosmoog

Model: A4 Cabrio 2004r
Silnik: 1.8t bfb
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 28 Kwi 2013 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: Rypin
|
Wysłany: Wto 30 Kwi, 2013 19:32
|
|
|
Bylem u znajomego elektryka, ale zwyklym vagiem tylko bledy mogl zczytac bez opisu. Po weekendzie ma pozyczyc od znajomego inny program, ktory wszystko pokaze. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013 18:16
|
|
|
Witam mam problem z audi a4 cabrio wymieniałem dach na nowy i nie chodzi wyskakuje błąd 2000 i adaptation??? może ktoś mi pomóc czy trzeba robić adaptacje? ma może ktoś kody do adaptacji??
[ Dodano: Wto 21 Maj, 2013 21:38 ]
Jakby ktoś miał problem z adaptacją warto tutaj zajrzeć http://wiki.ross-tech.com..._Automatic_Roof |
|
|
|
|
|
 |
Fabiosmoog

Model: A4 Cabrio 2004r
Silnik: 1.8t bfb
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 28 Kwi 2013 Wszystkie posty: 5
     
Skąd: Rypin
|
Wysłany: Pią 31 Maj, 2013 00:29
|
|
|
Sama adaptacja pomogla? Ja jutro jade do znajomego zrobic adaptacje, jak nie pomoze to ASO sie klania...
[ Dodano: Pią 31 Maj, 2013 12:45 ]
niestety nic się nie dzieje. parametry na początku wyglądają ok...
[ Dodano: Wto 11 Cze, 2013 18:47 ]
dzisiaj dorwałem od znajomego komputerek i zaobserwowałem, ze czujnik f290 podczas podnoszenia klapy dachu nie zmienia wartości z 1 na 0... znajduje się przy lewym zamku, jak się do tego dostać, zeby nie popsuć plastików? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 22 Gru, 2013 11:07
|
|
|
hej pisales mi o tym dachu cabrio. mam problem z napisaniem tobie maila, wywala mi ze taki mail nie istnieje
napisz mi swoj nr tel. jak mozesz albo jeszcz raz maila
i mam jeszcze pytanie
ale miales tak samo jak ja , ze dach sie troche otwiera , potem tylna klapa sie podnosi i tylko slychac jak pompa dizala, ale dach sie niechowa.
i napisz mi dokladnie gdzie mam szukac tego zamka, to tutaj przy tylnych zagłówkach .
masz moze jego zdjecie lub numer albo podeslij jakis link z allegro.
W dniu 22.12.2013 o 00:57 FABIOsmoog <fabiosmoog@wp.pl> pisze:
Witam.
W zamku ktory zwalnia klape dachu jest czujnik, gdy otwiera sie klapa dachu to plastikowa dzwigienka zamka zwalnia przycisk czujnika i otwiera sie obwod dzieki czemu komputer dostaje sygnal, ze klapa jest otwarta i mozna skladac dach. Ta zapadka zwalniajaca czujnik byla nadlamana. Na blokach pomiarowych zauwazylem, ze w miejscu pracy tego czujnika byla caly czas jedenka, czyli obwod zamkniety. Zamowilem nowy zamek, ale zanim doszedl to wyciagnalem stary i z przycietego paska blaszki ugormowalem brakujacy element, ktory przylkeilem poxipolem;) caly sezon dziala a nowy zamek lezy na strychu. Jak masz dostep do vcds'a to wejdz na vikiross i tam conieco znajdziesz. W razie problemow pisz... Ile wiem tyle pomoge. Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |