czy ma ktoś z was założone amortyzatory bilstein b6 w a4 b5 z seryjnym zawieszeniem i jak auto sie sprawuje na tych amorkach bo mam zamiar założyć takie amorki na przód

[ Dodano: Sro 11 Wrz, 2013 15:41 ]
nikt nie montował ?

[ Dodano: Pią 13 Wrz, 2013 09:36 ]
co nikt nie pomożę