Witam, wszystko tak jak w temacie, przycisk jest podpięty, podświetlony, skrzynia automatyczna, po wciśnięciu przycisku - brak reakcji
Ma ktoś jakieś pomysły ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
A4 B5 '95 2.6 V6 - Brak Reakcji na Przycisk ASR
Re: A4 B5 '95 2.6 V6 - Brak Reakcji na Przycisk ASR
brak ASRu...? zacznij od diagnozy ABSu. Czy na zegarach świeci się ikona kontroli trakcji?
w takim razie nalezało by sprawdzić przełącznik wraz z kostką, nie zaszkodzi też sprawdzenie błędów.
| konieczko23 napisał/a: |
| Witam, wszystko tak jak w temacie, przycisk jest podpięty, podświetlony, skrzynia automatyczna, po wciśnięciu przycisku - brak reakcji
Ma ktoś jakieś pomysły ? Pozdrawiam. |
Nic się nie świeci, autem nie da się ruszyć zrywnie, boksjąc itp
| konieczko23 napisał/a: |
| Nic się nie świeci, autem nie da się ruszyć zrywnie, boksjąc itp |
a jak sprawdzić przełącznik ? mogę np podpiąć ASR do świateł przeciwmgłowych żeby to sprawdzić? błędy dopiero jutro bo będę miał dostęp do VAG KKL lub oryginalnego VAGa z licencją
Wyciągnij włącznik i zmierz go miernikiem. Kontakty włącznika są ponumerowane 5 i 6. Jeżeli po wciśnięciu będzie przejście, to włącznik jest sprawny.
Zmieszyłem przełącznik - przejście jest, popodłączceniu przycisku tylnej szyby także żadnej reakcji, komputer nie pokazuje żandych błędów
Podaj nr ETKa sterownika ABSu
jak go sprawdzić ?
VAGiem. Pierwszy nr który się wyświetla jest numerem katalogowym ETKA.
Przez chwilę miałem wątpliwości co do tego ASR, ale faktycznie posiadasz coś takiego.
Zostaje sprawdzić żarówkę oraz wiązkę.
Zmierz napięcie przy włączniku na przewodzie czarnym z niebieskim paskiem.
Zostaje sprawdzić żarówkę oraz wiązkę.
Zmierz napięcie przy włączniku na przewodzie czarnym z niebieskim paskiem.
Czyli jeden plusowy daje do tego przewodu czarnego z niebieskim paskiem a drugim masowym dotykam masy, tak ?
tak
idą 2 przewody czarno-niebieskie, czerwonym dotykam tej wtyczki i czarnym dotykam każdego innego (3 pozostałe) i pokazuje 12V, przy dotknięciu masy to samo czyli napięcie dochodzi do przełącznika
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
