Cześć, szukając rozwiązania mojego problemu, dotarłem na to forum. A problem jest następujący:
Niedawno odebrałem moje B7 po naprawie blacharskiej i od tego czasu zaczęły się cuda z RNSE.
Kiedy włączam zapłon radio się uruchamia i gra całkiem normalnie. Po uruchomieniu silnika dźwięk zanika całkowicie. Dotyczy to CD, MP3, radia i komunikatów z nawigacji. Czasem po pewnym czasie wraca (narastająco), czasem nie wraca w ogóle. Dodatkowo grzechocze mi lewy tweeter, bez względu na to czy radio jest włączone, czy wyłączone. Tak jakby coś zwierało.
Proszę o pomoc, zanim wybiorę się do blacharza, chciałbym wiedzieć na czym stoję.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
RNS-E zanika dźwięk po uruchomieniu
Podłącz kompa i wrzuć pełny skan.
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm
Punkt 1.7
Poza tym uzupełnij profil. Zwróć uwagę na rok modelowy...
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm
Punkt 1.7
Poza tym uzupełnij profil. Zwróć uwagę na rok modelowy...
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych