Ostatnio rozkraczyl mi sie motor w mojej eSce
konkretnie poszedl wal korbowy i 2 korbowody. Oczywiscie bede musial to wymienic, tylko potrzebuje Waszej pomocy.
w zwiazku z tym ze do motoru AQH ciezko jest dostac jakiekolwiek czesci, to prosze powiedzcie mi czy z 340 konnego motoru podejda czesci do 360 konnego AQH.
Roznica jest w glowicach i ilosci zaworow ale czy dolne elementy silnika sa te same?
czy moge szukac klamotow z 4.2 340km i bez obaw wkladac je do mojego?
i czy pompa oleju bedzie ta sama?
bede wdzieczny za pomoc
pozdrawiam!
[ Dodano: Sro 01 Sie, 2012 23:23 ]
Czy ktos moze mi pomoc czy raczej nie mam co liczyc na Wasza pomoc?
Pytanie wydaje mi sie dosc proste dla osob, ktore siedza w temacie na biezaco a takich tu nie brakuje, wiec prosze, powiedzcie mi..