Witam..
Panowie, mam moja audiczke od 14 miesiecy.. nigdy w niej nie dzialala w 100% klima.. napewno jak kupilem autko to dmuchala ale bardzo slabo, bo teraz jestem po wymianie motoru, czyli gaz na bank wylecial i dmucha cieplym, wiec cos przed wymiana silnika musialo dzialac, ale to do czego zmierzam..
To jaka jest orientacyjna cena (bo to oczywiscie jest ustalane indywidualnie) za pelna obsluge klimy i co wchodzi w sklad tej uslugi..
Napewno nabicie gazem, sprawdzenie szczelnosci, odgrzybianie.. co jeszcze?
Jest to tak naprawde moje pierwsze auto z klima wiec bede wdzieczny za porady i jakies info na temat zblizonej ceny.
Pozdro!!
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Pełna obsługa klimy - cena[S8 D2]
Re: Pełna obsługa klimy - cena[S8 D2]
ciezko wyczuć jak bedzie u Ciebie bo co miasto to inne ceny... u mnie za sprawdzenie,odgrzybianie i nabicie zapłaciłem 200 zł
oooo.. to mnie milo zaskoczyles
ja bylem pewny, ze cena nie schodzi ponizej 700zł.. w czwartek pojade spytac, ew. od razu cos z nia zrobie i napisze Ci jaka byla cena
to fakt, mój koleszka za "łatanie" mikropeknięć wywalił 250 pln
Re: Pełna obsługa klimy - cena[S8 D2]
| SlawekNR napisał/a: |
| Witam..
Panowie, mam moja audiczke od 14 miesiecy.. nigdy w niej nie dzialala w 100% klima.. napewno jak kupilem autko to dmuchala ale bardzo slabo, bo teraz jestem po wymianie motoru, czyli gaz na bank wylecial i dmucha cieplym, wiec cos przed wymiana silnika musialo dzialac, ale to do czego zmierzam.. To jaka jest orientacyjna cena (bo to oczywiscie jest ustalane indywidualnie) za pelna obsluge klimy i co wchodzi w sklad tej uslugi.. Napewno nabicie gazem, sprawdzenie szczelnosci, odgrzybianie.. co jeszcze? Jest to tak naprawde moje pierwsze auto z klima wiec bede wdzieczny za porady i jakies info na temat zblizonej ceny. Pozdro!! |
| Pasiak napisał/a: |
| ciezko wyczuć jak bedzie u Ciebie bo co miasto to inne ceny... u mnie za sprawdzenie,odgrzybianie i nabicie zapłaciłem 200 zł |
oooo.. to mnie milo zaskoczyles
ja bylem pewny, ze cena nie schodzi ponizej 700zł.. w czwartek pojade spytac, ew. od razu cos z nia zrobie i napisze Ci jaka byla cena
Nabicie gazu + olej 150zł. Ozonowanie (odgrzybienie) około 30 do 60zł. Takie są ceny obsługi. Naprawa klimy to już inna para butów. Ceny potrafią powalić niejednego z nóg.
| Adi202 napisał/a: |
| Naprawa klimy to już inna para butów. Ceny potrafią powalić niejednego z nóg. |
Pierwsza sprawa to jedź do specjalisty który ma manometry a nie automat i zbada klimę pod ciśnieniem a nie po podciśnieniem.
Jak gaz do sprawdzania szczelności ucieknie to niech sprawdzi po kolei każdy element.
Jak gaz do sprawdzania szczelności ucieknie to niech sprawdzi po kolei każdy element.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych