[b4] Jaki to przewód?
Witam, w zawieszeniu prawego koła mam uszokodzony przewód/linke, co to jest?
z góry dzięki z pomoc
Ostatnio zmieniony przez kamila666 Czw 12 Kwi, 2012 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Re: [b4] Jaki to przewód?
To elastyczny przewód hamulcowy, i radzę ci szybko go wymienić, bo nie chce myśleć co może sie stać,gdy pęknie podczas gwałtownego hamowania.
Czyli poważna sprawa
karlos2, dzięki
| kamila666 napisał/a: |
Czyli poważna sprawa
karlos2, dzięki |
No raczej, jednak nie droga w naprawie.
Nie tak dawno w zawieszniu było pare rzeczy wymieniane, mechanik jakoś tego nie zauważył
ja bym radził nie czekać, z hamulcami nie ma żartów
| kamila666 napisał/a: |
| Nie tak dawno w zawieszniu było pare rzeczy wymieniane, mechanik jakoś tego nie zauważył |
A powinien sprawdzić przed założeniem kół i wydaniem samochodu.
| karlos2 napisał/a: |
| kamila666 napisał/a: | | Nie tak dawno w zawieszniu było pare rzeczy wymieniane, mechanik jakoś tego nie zauważył |
A powinien sprawdzić przed założeniem kół i wydaniem samochodu. |
o ile sam tego nie uszkodził
nowy przewód nie jest drogi tylko 23zł