Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
80 Coupe Tapicerka i zamek tylnej klapy
Re: 80 Coupe
Tapicerka klapy montowana jest na klipach (zatrzaskach), natomiast drzwi standardowo jak to w Audi - odkręcić śruby i przesunąć do góry. 2 pierwsze na górnych rogach, jedna w klamce i 2 w rączce drzwi (podłokietnik)nr 6A i 7A
Tam chyba na imbusy jest ?? Bo takie małe te otworki , nie pamiętasz ?
Jeżeli od spodu, to tak 3 szt imbus nr 4
Jeżeli podłokietnik przykręcany jest od spodu w 3 miejscach, to tapicerka może być również dodatkowo na klipach, czyli nie przesuwasz do góry, ale trzeba ją podważyć płaskim śrubokrętem, ale tu do końca nie jestem pewien, bo w Coupe tapicerkę drzwi demontowałem jakieś półtora roku temu.
Po lifcie 88-90
Kochani , jak zabrać się do zdjęcia , tapicerki w drzwiach i z tylnej klapy ( muszę dostac się do wiązki szyby el. z przodu , do lusterka . Z tyłu do wycieraczki i sprysku )
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pią 06 Maj, 2011 13:35, w całości zmieniany 2 razy
| roger110 napisał/a: |
| Kochani , jak zabrać się do zdjęcia , tapicerki w drzwiach i z tylnej klapy ( muszę dostac się do wiązki szyby el. z przodu , do lusterka . Z tyłu do wycieraczki i sprysku ) |
Tapicerka klapy montowana jest na klipach (zatrzaskach), natomiast drzwi standardowo jak to w Audi - odkręcić śruby i przesunąć do góry. 2 pierwsze na górnych rogach, jedna w klamce i 2 w rączce drzwi (podłokietnik)nr 6A i 7A

| Adi202 napisał/a: |
| 2 w rączce drzwi (podłokietnik |
| roger110 napisał/a: | ||
|
Jeżeli od spodu, to tak 3 szt imbus nr 4
Od spodu , czyli imbusy . Dzięki
| roger110 napisał/a: |
| Od spodu , czyli imbusy . Dzięki |
Jeżeli podłokietnik przykręcany jest od spodu w 3 miejscach, to tapicerka może być również dodatkowo na klipach, czyli nie przesuwasz do góry, ale trzeba ją podważyć płaskim śrubokrętem, ale tu do końca nie jestem pewien, bo w Coupe tapicerkę drzwi demontowałem jakieś półtora roku temu.
Czyli jak w C3 przed liftem . O to chodzi ?
| roger110 napisał/a: |
| Czyli jak w C3 przed liftem . O to chodzi ? |
Po lifcie 88-90
Witam.
Ułamał mi się plastik , który zamyka i otwiera ( centralny ) zamek tylnej klapy. Na cięgnie od siłownika został kawałek plastiku . Teraz sedno , prośba do osób mających takie autko o fotkę , jak wygląda cały ten plastik , lub o opis gdzie to powinno być.
Ułamał mi się plastik , który zamyka i otwiera ( centralny ) zamek tylnej klapy. Na cięgnie od siłownika został kawałek plastiku . Teraz sedno , prośba do osób mających takie autko o fotkę , jak wygląda cały ten plastik , lub o opis gdzie to powinno być.
Zapodaj fotki, bo nie kumam o co kaman
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych