Witajcie ;audi; ,
Posiadam u siebie skrzynię GEC (A4 2.5TDI). Czy mogę załóżyć FNX z (A6 2.8) ?
Przełożenia mają te same i przełożenia dyferencjału też. Jeden jak i drugi komputer ma kostkę kwadratową. Komputer raczej chcę załóżyć orginalny z A4 tylko czy jakoś to nie wpłynie negatywnie ?

Dzieki ;)