| roger110 napisał/a: |
| Astaroth, Bardzo chętnie , ale przody tylnych nawet nie wiem gdzie szukać . Adi202, A po otwarciu szybra będą widoczne otwory tylnego odprowadzenia ? Jeśli nie skonkretyzuj , poproszę , gdzie są wyloty z tyłu też wychodzą do rynienki podszybia ?! |
Odprowadzenia są w samych rogach rynny szyberdachu. Przednie idą słupkami i schodzą w dół. Wylot jest również na słupkach A. Tył poprowadzony jest przy samym brzegu dachu i słupkami C poprowadzony jest do grabażnika i przy samych błotnikach w najniższym punkcie przebite na zewnątrz auta.