Pozostałe tematy » [a4 b6] problem z spryskiwaczami reflektorów
Odpowiedz do tematu
 [a4 b6] problem z spryskiwaczami reflektorów
Witam jest to moje pierwsze audi także prosze o wyrozumiałość :) Nie umię załączyć spryskiwaczy reflektorów gdy spryskuje szybe przy załączonych światłach mijania spryskiwacze reflektorów się nie uruchamiają... moze załącza się je jakoś inaczej ??
jak sprawdzić czy reflektory xenonowe posiadają system autopoziomowania oraz czy są ta orginalne lampy xenonowe. Jak sprawdzić czy sensor deszczu jest sprawny ?? z góry dzięki za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: a4 b6 problem
mushyn napisał/a:
Witam jest to moje pierwsze audi także prosze o wyrozumiałość :) Nie umię załączyć spryskiwaczy reflektorów gdy spryskuje szybe przy załączonych światłach mijania spryskiwacze reflektorów się nie uruchamiają... moze załącza się je jakoś inaczej ??
jak sprawdzić czy reflektory xenonowe posiadają system autopoziomowania oraz czy są ta orginalne lampy xenonowe. Jak sprawdzić czy sensor deszczu jest sprawny ?? z góry dzięki za pomoc :)


Co do spryskiwaczy reflektorów to:
jeżeli masz włączone światła i włączasz spryskiwacze przedniej szyby to jak dłużej się przytrzyma spryskiwacze powinny podać ciśnienie na spryskiwacze lamp. Spryskiwacze lapm włączają się za drugim lub trzecim razem. Jeżeli przy włączonych światłach spryskiwacze nie działają sprawdziłbym pompkę spryskiwaczy reflektorów. U mnie też przestały działać i przyczyną była pompka która wykorzystana była jak kuń po westernie ;-) Bo w inny sposób się ich nie załącza ;-)

Co do autopoziomowania to jeżeli nie masz w samochodzie pokrętła do ręcznego poziomowania świateł to musisz mieć lampy z autopoziomowaniem. Jeżeli chcesz zobaczyć efekt poziomowania to przed włączeniem zapłonu włącz światła a później zapłon i wtedy zobaczysz jak lampy podnoszą się do właściwego poziomu, ponieważ lampy po włączeniu zapłony przechodzą test i ustawiają się na właściwym dla siebie ustawieniu. ( najlepiej zrób to nocą ;-) )

sprawdzenie sensor deszczu - włącz przełącznik wycieraczek na pierwszy poziom. Przy suchej szybie wycieraczki nie powinny się załączyć, dalej poczekaj aż zacznie padać deszcz ;-) jak już zacznie padać na szybę i wycieraczki same, :-P włączone na pierwszym poziomie załączą się to znaczy, że czujnik deszczu działa ^D^

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa