Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[V8]popsuty automat audi v8 gdzie naprawic
Dodam ,że nie są tani , choć "zdania uczonych są podzielone" za wymiane oleju w skrzyni , jakies czyszczenie czegoś tam żądają 700 zł
Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni.
pzdr
ATF nie kumam
ale to coś co czyścili to właśnie jakąś kasetę
Z tego co znalazłem na www.google.pl to, to jest olej do skrzyni
ATF, to olej a dokładnie płyn hydrauliczny którym zalana jest skrzynia. Ta kaseta, to bardzo precyzyjna kupa metalu, plastiku i elektryki w postaci elektrozaworów. Samo rozebranie i złożenie tego właściwie do kupy wymaga bardzo wielkiej cierpliwości. Ta kaseta odpowiedzialna jest za przełączanie biegów. Jeżeli wandler się już kończy, to zaczyna sypać drobnymi opiłkami metalu, co powoduje zapychanie się precyzyjnych kanalików. Jak będe mieć okazję, to porobię parę fotek i umieścimy .... może w garażu.
pzdr
I słusznie. Profesjonalne podejście. Olej którym zalana jest moja skrzynia 4HP24, to elf LT ATF. Droższy i lepszy.
pzdr
witam.pozyczylem bratu wczoraj auto i ten debil pewnie wrzucil p podczas jazdy ale nie chce sie przyznac...na postoju zgrzyta skrzynia i obroy wskakuja do gory...auto nie jedzie ani przo ani tyl a na parkingu sie nie blokuje...mam 2 zapasowe skrzynie ale boje sie pchac niewiadomej uzywki...chce zeby ktos powazny i naprawde znajacy sie na tym rozebral skrzynie i wymienil w niej wszystko na nowe...gdzie w wlodzi moge to dac do zrobienia.
Ostal na Beskidzkiej http://www.autoserwis-goldcar.pl/
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pon 24 Sie, 2009 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Ja niestety w tym nie pomogę, choć mam swojego osobistego fachowca od automatów. Moim zdaniem naprawa będzie bardzo boleć. Sama regeneracja wandlera sięga kosztów do 3000zł. Jeżeli uważasz wymienić wszystko na nowe, to przygotuj się na bardzo poważne koszta. Uważam, że powinieneś wymienić to co jest uszkodzone, ale to Twoja skrzynia i Twoja sakiewka. Jak dla mnie, to uszkodzenie będzie w wandlerze.
pzdr
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Moim zdaniem naprawa będzie bardzo boleć. |
| roger110 napisał/a: | ||
|
Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni.
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni. |
| roger110 napisał/a: |
| ATF nie kumam |
Z tego co znalazłem na www.google.pl to, to jest olej do skrzyni
| roger110 napisał/a: | ||
|
ATF, to olej a dokładnie płyn hydrauliczny którym zalana jest skrzynia. Ta kaseta, to bardzo precyzyjna kupa metalu, plastiku i elektryki w postaci elektrozaworów. Samo rozebranie i złożenie tego właściwie do kupy wymaga bardzo wielkiej cierpliwości. Ta kaseta odpowiedzialna jest za przełączanie biegów. Jeżeli wandler się już kończy, to zaczyna sypać drobnymi opiłkami metalu, co powoduje zapychanie się precyzyjnych kanalików. Jak będe mieć okazję, to porobię parę fotek i umieścimy .... może w garażu.
pzdr
Dzięki chłopaki , znów jestem o jedno mądrzejszy , tak , w cenie był olej , tzn. płyn ale nie chcieli wlać mobila tylko jakiś dedykowany do tej skrzyni do Audi
| roger110 napisał/a: |
| Dzięki chłopaki , znów jestem o jedno mądrzejszy , tak , w cenie był olej , tzn. płyn ale nie chcieli wlać mobila tylko jakiś dedykowany do tej skrzyni do Audi |
I słusznie. Profesjonalne podejście. Olej którym zalana jest moja skrzynia 4HP24, to elf LT ATF. Droższy i lepszy.
pzdr
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych