witam
czy 5hp24 znaczy skrzynia 5 biegowa??
jezeli tak to pasowalo by do v8 ??
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
audi v8 - 5hp24 zamiast 4hp24
Re: audi v8 - 5hp24 zamiast 4hp24
5 oznacza ilość biegów. Czy by pasowało? Dla chcącego nic trudnego, ale: przede wszystkim czy wejdzie w miejsce montażowe 4HP? To jest pierwsza rzeźba następnie zmiana kompletnej instalacji elektrycznej skrzyni łącznie ze sterownikiem - kolejna rzeźba. Dodatkowo musiałbyś zmienić program sterownika skrzyni aby zgrać go ze sterownikiem silnika, możliwa jest też zmiana wału, ponieważ 5HP może być dłuższa. Dodatkowo nie ma pewności czy po takim implancie będzie działać należycie. Jak dla mnie jest to temat tylko dla osób bardzo zamożnych.
Powiedzmy, że szalona
i przy większych funduszach do zrealizowania. Ja analizowałem i również zastanawiałem się nad podmianą sterownika skrzyni na tiptronic z A8 4HP, ale również odpuściłem.
pzdr
Temat może i swędzi, ale zastanów się nad kosztami jakie pochłonie ten program. Moim zdaniem lepiej jest doprowadzić oryginał do stanu używalności, niż pchać się w niepewny temat.
pzdr
no racja
| jimv8 napisał/a: |
| witam
czy 5hp24 znaczy skrzynia 5 biegowa?? jezeli tak to pasowalo by do v8 ?? |
5 oznacza ilość biegów. Czy by pasowało? Dla chcącego nic trudnego, ale: przede wszystkim czy wejdzie w miejsce montażowe 4HP? To jest pierwsza rzeźba następnie zmiana kompletnej instalacji elektrycznej skrzyni łącznie ze sterownikiem - kolejna rzeźba. Dodatkowo musiałbyś zmienić program sterownika skrzyni aby zgrać go ze sterownikiem silnika, możliwa jest też zmiana wału, ponieważ 5HP może być dłuższa. Dodatkowo nie ma pewności czy po takim implancie będzie działać należycie. Jak dla mnie jest to temat tylko dla osób bardzo zamożnych.
hmm,,,no rzeczywiście - głupia myśl
| jimv8 napisał/a: |
głupia myśl |
Powiedzmy, że szalona
pzdr
oj swędzi ten temat jak chojeja
taka skrzynie mam w podobnych pieniazkach
wal mam i tak do wymiany bo lozysko wyje
wiazka nie jest skomplikowana
tylko to zgranie sie ukladow mnie martwi
taka skrzynie mam w podobnych pieniazkach
wal mam i tak do wymiany bo lozysko wyje
wiazka nie jest skomplikowana
tylko to zgranie sie ukladow mnie martwi
| jimv8 napisał/a: |
oj swędzi ten temat jak chojeja
taka skrzynie mam w podobnych pieniazkach wal mam i tak do wymiany bo lozysko wyje wiazka nie jest skomplikowana tylko to zgranie sie ukladow mnie martwi |
Temat może i swędzi, ale zastanów się nad kosztami jakie pochłonie ten program. Moim zdaniem lepiej jest doprowadzić oryginał do stanu używalności, niż pchać się w niepewny temat.
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Temat może i swędzi, ale zastanów się nad kosztami jakie pochłonie ten program. Moim zdaniem lepiej jest doprowadzić oryginał do stanu używalności, niż pchać się w niepewny temat.
pzdr |
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych