Skrzynie automatyczne » audi v8 - 5hp24 zamiast 4hp24
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 audi v8 - 5hp24 zamiast 4hp24
witam

czy 5hp24 znaczy skrzynia 5 biegowa??
jezeli tak to pasowalo by do v8 ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: audi v8 - 5hp24 zamiast 4hp24
jimv8 napisał/a:
witam

czy 5hp24 znaczy skrzynia 5 biegowa??
jezeli tak to pasowalo by do v8 ??

5 oznacza ilość biegów. Czy by pasowało? Dla chcącego nic trudnego, ale: przede wszystkim czy wejdzie w miejsce montażowe 4HP? To jest pierwsza rzeźba następnie zmiana kompletnej instalacji elektrycznej skrzyni łącznie ze sterownikiem - kolejna rzeźba. Dodatkowo musiałbyś zmienić program sterownika skrzyni aby zgrać go ze sterownikiem silnika, możliwa jest też zmiana wału, ponieważ 5HP może być dłuższa. Dodatkowo nie ma pewności czy po takim implancie będzie działać należycie. Jak dla mnie jest to temat tylko dla osób bardzo zamożnych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hmm,,,no rzeczywiście - głupia myśl :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
głupia myśl :evil:

Powiedzmy, że szalona ;-) i przy większych funduszach do zrealizowania. Ja analizowałem i również zastanawiałem się nad podmianą sterownika skrzyni na tiptronic z A8 4HP, ale również odpuściłem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oj swędzi ten temat jak chojeja :P
taka skrzynie mam w podobnych pieniazkach
wal mam i tak do wymiany bo lozysko wyje
wiazka nie jest skomplikowana

tylko to zgranie sie ukladow mnie martwi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
oj swędzi ten temat jak chojeja :P
taka skrzynie mam w podobnych pieniazkach
wal mam i tak do wymiany bo lozysko wyje
wiazka nie jest skomplikowana

tylko to zgranie sie ukladow mnie martwi

Temat może i swędzi, ale zastanów się nad kosztami jakie pochłonie ten program. Moim zdaniem lepiej jest doprowadzić oryginał do stanu używalności, niż pchać się w niepewny temat.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Temat może i swędzi, ale zastanów się nad kosztami jakie pochłonie ten program. Moim zdaniem lepiej jest doprowadzić oryginał do stanu używalności, niż pchać się w niepewny temat.
pzdr


:cry: no racja

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa