Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[100 c3] Czujnik ABS
Re: [100 c3] Czujnik ABS
Czoło czujnika powinno przylegać prawie bezpośrednio do wieńca. Ja ustawiam na około 1 -2 mm.
Wczoraj miałem awarie, padło małe łożysko tylniego koła, praktycznie się rozleciało, po wymianie świeci się kontrolka ABS-u, prawdopodobnie jak koło złapalo luzu, to piasta wepchneła czujnik w ramę, jaka powinna być odległość(przerwa) czujnika od koła zębatego ABS-u na piaście?
| suchy1704 napisał/a: |
| Wczoraj miałem awarie, padło małe łożysko tylniego koła, praktycznie się rozleciało, po wymianie świeci się kontrolka ABS-u, prawdopodobnie jak koło złapalo luzu, to piasta wepchneła czujnik w ramę, jaka powinna być odległość(przerwa) czujnika od koła zębatego ABS-u na piaście? |
Czoło czujnika powinno przylegać prawie bezpośrednio do wieńca. Ja ustawiam na około 1 -2 mm.
Dziś ustawię i sprawdzimy efekty... Dzięki Adi za odpowiedź
[ Dodano: Nie 27 Lis, 2011 12:12 ]
Po ustawieniu odpowiedniej przerwy, ABS działa bezproblemowo, temat można zamknąć... Jeszcze raz dzięki Adi
[ Dodano: Nie 27 Lis, 2011 12:12 ]
Po ustawieniu odpowiedniej przerwy, ABS działa bezproblemowo, temat można zamknąć... Jeszcze raz dzięki Adi
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych