Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Problem z bezpiecznikiem 29
Re: Problem z bezpiecznikiem 29
kolego zanim napiszesz temat pasowałoby się przywitać i chociasz uzupełnić profil,gdyż nie jesteśmy wróżbitami i nie wiemy jaki model Audi masz...
Witam wie może ktoś z was czego może być przyczyną że pali bezpiecznik od komputera 29 (1.8T) kable były sprawdzone nic nie widać dzieje się tak podczas jazdy nie zależnie czy silnik jest nagrzany. Może być przyczyną tego jakiś przekaznik lub alarm laser-line 996. Dodam że nic się nie działo przez 5000tys km i nagle tak się zaczęło.
1,8T to bardzo cenna informacja. A jaki kolor ma nadwozie?
Kolego uzupełnij profil i podaj więcej informacji o swoim modelu abyśmy mogli pomóc.
| ryngo12 napisał/a: |
| Witam wie może ktoś z was czego może być przyczyną że pali bezpiecznik od komputera 29 (1.8T) kable były sprawdzone nic nie widać dzieje się tak podczas jazdy nie zależnie czy silnik jest nagrzany. Może być przyczyną tego jakiś przekaznik lub alarm laser-line 996. Dodam że nic się nie działo przez 5000tys km i nagle tak się zaczęło. |
Witam wszystkich jest to audi A3 1.8T silnik AGU. Zna ktoś przyczynę dodam że raz zaciął mi się rozrusznik wyjąłem kluczyk a silnik nadal kręcił dopiero odłączenie klemy pomogło
| Uwagi obslugi forum: |
uzupełnij profil aby w przyszłości było nam łatwiej Tobie pomóc, bez szczegółowych informacji jak np. rocznik i model auta możemy jedynie wrózyć z fusów! |
| Pasiak |
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych