Elektryka i elektronika » Problem z bezpiecznikiem 29
Odpowiedz do tematu
 Problem z bezpiecznikiem 29
Witam wie może ktoś z was czego może być przyczyną że pali bezpiecznik od komputera 29 (1.8T) kable były sprawdzone nic nie widać dzieje się tak podczas jazdy nie zależnie czy silnik jest nagrzany. Może być przyczyną tego jakiś przekaznik lub alarm laser-line 996. Dodam że nic się nie działo przez 5000tys km i nagle tak się zaczęło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
1,8T to bardzo cenna informacja. A jaki kolor ma nadwozie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego uzupełnij profil i podaj więcej informacji o swoim modelu abyśmy mogli pomóc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z bezpiecznikiem 29
ryngo12 napisał/a:
Witam wie może ktoś z was czego może być przyczyną że pali bezpiecznik od komputera 29 (1.8T) kable były sprawdzone nic nie widać dzieje się tak podczas jazdy nie zależnie czy silnik jest nagrzany. Może być przyczyną tego jakiś przekaznik lub alarm laser-line 996. Dodam że nic się nie działo przez 5000tys km i nagle tak się zaczęło.
kolego zanim napiszesz temat pasowałoby się przywitać i chociasz uzupełnić profil,gdyż nie jesteśmy wróżbitami i nie wiemy jaki model Audi masz...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam wszystkich jest to audi A3 1.8T silnik AGU. Zna ktoś przyczynę dodam że raz zaciął mi się rozrusznik wyjąłem kluczyk a silnik nadal kręcił dopiero odłączenie klemy pomogło


Uwagi obslugi forum:
uzupełnij profil aby w przyszłości było nam łatwiej Tobie pomóc, bez szczegółowych informacji jak np. rocznik i model auta możemy jedynie wrózyć z fusów!
Pasiak


Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa