Witam. Mam problem jak podłączyć audio. Aktualnie mam podłączone tak:
http://wrzucaj.net/f1j
A chce podłączyć wzmacniacz i subwoofer blaupunkt (Jest w audi w bagażnik po prawej stronie ten oryginalny)
I kostka ma takie kable:

I Tu moje pytanie jak to podłączyć razem wszystko