Witam.
Kupiłem auto wraz z zamontowanym ekranem Alpine TME-M780 , ekran jest tylko w jednym zagłówku i mam 2 pytania.

1. Czy to możliwe, że ten jeden ekranik ma podłączony sygnał video bezpośrednio podłączony do ekranu, czy powinna być skrzynka do tego rozdzielająca sygnał, bo z tego co widac w sklepach to ekran ten jest sprzedawany wraz ze skrzynką, ja bynajmniej nie mogę jej znaleźć u siebie w aucie ?

2. Jak wyciągnąć ten ekran z zagłówka/ Jak rozebrać zagłówek ?