Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
zakłócenia CB
u mnie nawet ksenony nie sieją, jak na razie
Co oryginał, to oryginał.
a dlaczego jeszcze się nie pochwaliłeś fotkami????
czy i w jaki sposób poradziliście sobie z zakłóceniami CB. u mnie np. mam zakłócenia od wycieraczek jak je tylko uruchomię to od razu czeszczy
jak dobrze że u mnie nie mam problemów z zakłuceniami
Ja , zakupiłem filtr przeciw zakłóceniowy , dodatkowo , napięcie jest podciągnięte bezpośrednio z aku. Napiszę Ci ,że nic nie "sieje"
| roger110 napisał/a: |
| Napiszę Ci ,że nic nie "sieje" |
u mnie nawet ksenony nie sieją, jak na razie
jutro podepnę się pod aku bezpośrednio i dam znać co i jak
| pawcio napisał/a: | ||
u mnie nawet ksenony nie sieją, jak na razie |
Co oryginał, to oryginał.
| pawcio napisał/a: |
| u mnie nawet ksenony nie sieją, jak na razie |
witam podłączenie bezpośrednie pod aku nie pomogło znajomy proponuje jakiś kondensator na alternator zamocować i podłączyć i niby ma pomóc
zobaczymy
zobaczymyNa przewodach wysokiego masz osłony przeciwzakłóceniowe ?! Jak nie to faktycznie kondensatorek na altka
i pomoże
Powinien , swoją drogą fabrycznie powinien byc zamontowany na altku
witam dziś jeszcze zauważyłem że nawet szyby sieją (przy zgaszonym silniku
),a czy umiejscowienie radia też ma jakieś znaczenie ja je mam pod kierownicą chodzi mi po głowie że to może od przekaźników.podłączenie bezpośrednio pod aku nie pomogło
gdzie można taki dostać i gdzie się go montuje, to jeżeli sieje mi na postoju przy zgaszonym aucie to kondensator na altek nie pomoże
chyba
| roger110 napisał/a: |
| Ja , zakupiłem filtr przeciw zakłóceniowy |
gdzie można taki dostać i gdzie się go montuje, to jeżeli sieje mi na postoju przy zgaszonym aucie to kondensator na altek nie pomoże
chyba
Ostatnio zmieniony przez tomeczek376 Pią 05 Mar, 2010 19:46, w całości zmieniany 1 raz
W każdym sklepie elektronicznym , lub Alledrogo np. coś takiego http://www.allegro.pl/ite...audio_i_cb.html , to tylko przykład , proszę nie posądza mnie o reklamę.
W każdym jest instrukcja , ale bodajże jak najbliżej urządzenia .
W każdym jest instrukcja , ale bodajże jak najbliżej urządzenia .
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pią 05 Mar, 2010 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych