Dawno nie pisałem, więc opiszę.
Jak wiecie ostatnio nabyłem A6 C5 2002. I jak zwykle auto ma klika problemów.
Ostatnio nagminnie nie chcą się załączyć światła xenon.
Próbuję kilkanaście razy. I jakimś cudem uda się załączyć, to nie zaświeci się lewe albo prawe światło rządko oba naraz. Jak już załapią to za każdym razem się zaświecą. Sprawdzałem i jest napisane, że za niskie napięcie. I teraz nie wiem czy to akumulator, alternator...czy może coś innego.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
PS. to auto jest dla mnie za mądre.