Elektryka i elektronika » Wyświetlanie temperatury zewnętrznej Audi A3 8L
Odpowiedz do tematu
 
A czy można gdzieś znaleźć taki wsad?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A w jaki sposób chcesz go wgrać?

Wystawiono 1 piw(a):
cezary1020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zdobyłem wsad,ale nie zadziałał.Po wgraniu mruga kontrolka od IMMO .Mimo wgrania oryginalnego wsadu nadal mruga na przemian kontrolka od IMMO oraz od świec .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cezary1020 napisał/a:
Zdobyłem wsad,ale nie zadziałał.Po wgraniu mruga kontrolka od IMMO .Mimo wgrania oryginalnego wsadu nadal mruga na przemian kontrolka od IMMO oraz od świec .

No to gratulacje. Właśnie uszkodziłeś bardziej zegary. Można wiedzieć jak ci się to udało zrobić?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie mam pojęcia.Zabieg wykonywał najlepszy fachowiec w okolicy.W piątek mam odstawić ponownie auto. :roll:
Przed wgraniem nowego wsadu zrobił kopię oryginalnego.Ale ponowne wgranie nie przyniosło efektu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przebieg kilometrów się zmienił?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na nowym wsadzie tak,ale po ponownym wgraniu oryginalnego jest taki jak wcześniej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze powiedz, że wgrywał to przez złącze OBD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Myślę,że tak,ponieważ licznika nie wyciągał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może będziesz mieć szczęście i te zegary naprawi, ale proponowałbym zmienić elektronika. W tych zegarach są 2 mikroprocesory. W jednym zapisany jest program pracy zegarów, w drugim są dane immobilizera oraz kilometraż. Jeżeli tego nie wiedział, to jak ma naprawić te zegary? Obecnie masz rozsypany i jeden i drugi wsad. Tego typu naprawy robi się przez programowanie na stole NIE PRZEZ OBD. :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zegary naprawione.Ale temperatury na wyświetlaczu nadal brak.
Prawdopodobnie padł klimatronik.Mimo prawidłowego działania nie przekazuje temperatury na wyświetlacz licznika.Po podłączeniu innego klimatronika np. z audi a6 temperatura jest wyświetlana.Zamówiłem nowy panel klimy i wszystko będzie jasne.

[ Dodano: Sob 11 Sty, 2014 15:00 ]
Poddaje się.
Po podłączeniu nowego klimatronika nadal brak temperatury na wyświetlaczu.Natomiast gdy podłącze inny od a6 temperatura pojawia się na około minutę i znika.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa