Odpowiedz do tematu
No to gratulacje. Właśnie uszkodziłeś bardziej zegary. Można wiedzieć jak ci się to udało zrobić?
Odpowiedz do tematu
A czy można gdzieś znaleźć taki wsad?
A w jaki sposób chcesz go wgrać?
Zdobyłem wsad,ale nie zadziałał.Po wgraniu mruga kontrolka od IMMO .Mimo wgrania oryginalnego wsadu nadal mruga na przemian kontrolka od IMMO oraz od świec .
| cezary1020 napisał/a: |
| Zdobyłem wsad,ale nie zadziałał.Po wgraniu mruga kontrolka od IMMO .Mimo wgrania oryginalnego wsadu nadal mruga na przemian kontrolka od IMMO oraz od świec . |
No to gratulacje. Właśnie uszkodziłeś bardziej zegary. Można wiedzieć jak ci się to udało zrobić?
Nie mam pojęcia.Zabieg wykonywał najlepszy fachowiec w okolicy.W piątek mam odstawić ponownie auto.
Przed wgraniem nowego wsadu zrobił kopię oryginalnego.Ale ponowne wgranie nie przyniosło efektu.
Przed wgraniem nowego wsadu zrobił kopię oryginalnego.Ale ponowne wgranie nie przyniosło efektu.
Przebieg kilometrów się zmienił?
Na nowym wsadzie tak,ale po ponownym wgraniu oryginalnego jest taki jak wcześniej.
Jeszcze powiedz, że wgrywał to przez złącze OBD.
Myślę,że tak,ponieważ licznika nie wyciągał.
Może będziesz mieć szczęście i te zegary naprawi, ale proponowałbym zmienić elektronika. W tych zegarach są 2 mikroprocesory. W jednym zapisany jest program pracy zegarów, w drugim są dane immobilizera oraz kilometraż. Jeżeli tego nie wiedział, to jak ma naprawić te zegary? Obecnie masz rozsypany i jeden i drugi wsad. Tego typu naprawy robi się przez programowanie na stole NIE PRZEZ OBD.
Zegary naprawione.Ale temperatury na wyświetlaczu nadal brak.
Prawdopodobnie padł klimatronik.Mimo prawidłowego działania nie przekazuje temperatury na wyświetlacz licznika.Po podłączeniu innego klimatronika np. z audi a6 temperatura jest wyświetlana.Zamówiłem nowy panel klimy i wszystko będzie jasne.
[ Dodano: Sob 11 Sty, 2014 15:00 ]
Poddaje się.
Po podłączeniu nowego klimatronika nadal brak temperatury na wyświetlaczu.Natomiast gdy podłącze inny od a6 temperatura pojawia się na około minutę i znika.
Prawdopodobnie padł klimatronik.Mimo prawidłowego działania nie przekazuje temperatury na wyświetlacz licznika.Po podłączeniu innego klimatronika np. z audi a6 temperatura jest wyświetlana.Zamówiłem nowy panel klimy i wszystko będzie jasne.
[ Dodano: Sob 11 Sty, 2014 15:00 ]
Poddaje się.
Po podłączeniu nowego klimatronika nadal brak temperatury na wyświetlaczu.Natomiast gdy podłącze inny od a6 temperatura pojawia się na około minutę i znika.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych