Elektryka i elektronika » [D11 V8] Alarm
Odpowiedz do tematu
 [D11 V8] Alarm
Witam.
Od kilku dniu zauwazyłem ze nie za kazdym razem pipczy mi alarm przy wlaczeniu, kierunki mrugaja. A od wczoraj nie piszczy wogóle, nawet jak drzwi sa zamkniete alarm wlaczony a ja otwieram bagaznik kluczykiem to tylko kierunki migaja i jest cisza. Alarm nie wiem czy nie jest tu jeszcze oryginalny;) Powiedzcie co moze byc przyczyna i jak to szybko naprawic?
Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a masz otwierany z kluczyka na podczerwien? to ze migaja kierunki to wydaje mi sie ze oryginal nie jest.. a jezeli nie pipczy to znaczy ze sie nie uzbraja..
wyglada to na jakies zwarcie w instalacji i alarm glupieje.. proponuje Ci podejsc do zamknietego na alarm auta jak jest ciemno i sprawdzic czy aby nie swieca sie panele od szyb i foteli.. czasem tam sie cos spina i wtedy alarm sie nie zalacza..
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [D11 V8] Alarm
nico napisał/a:
Witam.
Od kilku dniu zauwazyłem ze nie za kazdym razem pipczy mi alarm przy wlaczeniu, kierunki mrugaja. A od wczoraj nie piszczy wogóle, nawet jak drzwi sa zamkniete alarm wlaczony a ja otwieram bagaznik kluczykiem to tylko kierunki migaja i jest cisza. Alarm nie wiem czy nie jest tu jeszcze oryginalny;) Powiedzcie co moze byc przyczyna i jak to szybko naprawic?
Pozdrawiam.

Oryginalny alarm posiadał tylko klakson który zamontowany był w bagażniku. Jeżeli chodzi Tobie o syrenę alarmu, to na 122% nie jest to oryginał. Musisz podać więcej szczegółów aby znaleźć odpowiednią odpowiedź na Twój problem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli masz syrene z własnym zasilaniem, spróbuj przekręcić kluczyk w pozycję uzbrojenia z czasem , te "stacyjki" sie wyrabiają i same pod wpływem drgań się wyłączają .

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa