Witam.
Od kilku dniu zauwazyłem ze nie za kazdym razem pipczy mi alarm przy wlaczeniu, kierunki mrugaja. A od wczoraj nie piszczy wogóle, nawet jak drzwi sa zamkniete alarm wlaczony a ja otwieram bagaznik kluczykiem to tylko kierunki migaja i jest cisza. Alarm nie wiem czy nie jest tu jeszcze oryginalny;) Powiedzcie co moze byc przyczyna i jak to szybko naprawic?
Pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[D11 V8] Alarm
Re: [D11 V8] Alarm
Oryginalny alarm posiadał tylko klakson który zamontowany był w bagażniku. Jeżeli chodzi Tobie o syrenę alarmu, to na 122% nie jest to oryginał. Musisz podać więcej szczegółów aby znaleźć odpowiednią odpowiedź na Twój problem.
pzdr
a masz otwierany z kluczyka na podczerwien? to ze migaja kierunki to wydaje mi sie ze oryginal nie jest.. a jezeli nie pipczy to znaczy ze sie nie uzbraja..
wyglada to na jakies zwarcie w instalacji i alarm glupieje.. proponuje Ci podejsc do zamknietego na alarm auta jak jest ciemno i sprawdzic czy aby nie swieca sie panele od szyb i foteli.. czasem tam sie cos spina i wtedy alarm sie nie zalacza..
wyglada to na jakies zwarcie w instalacji i alarm glupieje.. proponuje Ci podejsc do zamknietego na alarm auta jak jest ciemno i sprawdzic czy aby nie swieca sie panele od szyb i foteli.. czasem tam sie cos spina i wtedy alarm sie nie zalacza..
| nico napisał/a: |
| Witam.
Od kilku dniu zauwazyłem ze nie za kazdym razem pipczy mi alarm przy wlaczeniu, kierunki mrugaja. A od wczoraj nie piszczy wogóle, nawet jak drzwi sa zamkniete alarm wlaczony a ja otwieram bagaznik kluczykiem to tylko kierunki migaja i jest cisza. Alarm nie wiem czy nie jest tu jeszcze oryginalny;) Powiedzcie co moze byc przyczyna i jak to szybko naprawic? Pozdrawiam. |
Oryginalny alarm posiadał tylko klakson który zamontowany był w bagażniku. Jeżeli chodzi Tobie o syrenę alarmu, to na 122% nie jest to oryginał. Musisz podać więcej szczegółów aby znaleźć odpowiednią odpowiedź na Twój problem.
pzdr
Jeśli masz syrene z własnym zasilaniem, spróbuj przekręcić kluczyk w pozycję uzbrojenia z czasem , te "stacyjki" sie wyrabiają i same pod wpływem drgań się wyłączają .
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pon 10 Maj, 2010 12:22, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych