Witam! Myślę nad zmianą sprężyn przednich na trochę niższe, żeby poprawić wygląd autka.
Może mi ktoś podpowiedzieć czy dużo roboty jest przy tym? Autsko to Audi A8 D2 ze zwykłym zawieszeniem. Co trzeba rozkręcić, żeby dostać się do sprężyny, zaplecze narzędziowe i manualne posiadam, chce poprostu zrobić to sam i być przygotowanym na to co mnie czeka, a nie że rozkręcę do połowy i dalej nie rusze.