Przyszedł czas na wymianę, po raz pierwszy w tej karocy
Huczy, szoruje, czujnik nie wyje więc pewnie to tył.
Nim do tego podejdę, jak wpycha się tłoki żeby zrobić miejsce na nowe, grube okładziny, wciska czy wkręca?
Czy jest tam coś co może mnie zaskoczyć, coś innego / nietypowego?
Jakieś klucze / patenty na szybki montaż?
Dmucham na zimne nim się pochylę, muszę to zrobić b. szybko bo choruję ostatnio regularnie a w garażu zimno że hoho, no a muszę to zrobić żeby rodzinka bezpiecznie śmigała,
Przód się wciska, a tył wkręca. U mnie pasował klucz od małej szlifierki kątowej
musisz miec przyrzad do wciskania tłoczków np. taki
http://www.ebay.co.uk/itm...=item1c37c0145c
bez niego nie licz na łatwą i przyjemną pracę. Oczywiście dobry imbus rozmiar 7 i to w zasadzie wszystko. Moim zdaniem jesli słychac już tarcie metalu metal to i tarcze pasowało by zmienić...
hej,
dzięki, sprzecik do klocków mam na szczęście po szerszeniu,
niemniej chyba jedna tarcza jest out
można wymienić tylko jedną?
jest mocno poharowana przez tłok

i ma mały odprysk na brzegu