Z ostatniej chwili » Wkrótce ruszy produkcja Audi A1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Wkrótce ruszy produkcja Audi A1
Audi potwierdziło, że już w sierpniu brukselska fabryka koncernu VW zostanie przystosowana do produkcji A1, a sama produkcja rozpocznie się w październiku. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest wraz z początkiem 2010 roku. Początkowo to bardzo ładne autko będzie produkowane w wersji 3-drzwiowej, a za parę miesięcy dołączy do niego 5-drzwiowa odmiana.

Nowe Audi będzie bazowało na zaprezentowanym w 2008 roku koncepcie A1 Sportback. Wersja produkcyjna nie powinna wiele odbiegać od tego co wtedy zobaczyliśmy. Oczywiście nie oczekujmy po wersji produkcyjnej takich elementów jak agresywne zderzaki czy też drzwi bez ramek. Podobnie będzie z wnetrzem, które będzie zdecydowanie bardziej stonowane.

Nowe Audi będzie dłuższe oraz szersze od Mini. A co pod maską? Z pewnością możemy tam oczekiwać 4-cylindrowych silników TSI o pojemności 1.2 oraz 1.4. Możemy spodziewać się również 200-konnej odmiany S1! A1 zapowiada się niezwykle ciekawie i wróżymy temu autku błyskotliwą karierę. Połączenie bardzo ładnego designu z techniką Audi zawsze zdaje egzamin.




Źródło: http://motoholik.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mmmmmmmmmm ;audi; piękne!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Miałam okazję widzieć to cudeńko na żywo - desing jest powalający.
Bardzo ładna linia nadwozia i mimo, że małe wygląda dość agresywnie - w szczególności z włączonymi światłami. W tym modelu zastanawia mnie tylko jedno - dzielona tylna szyba :luka:


Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa