Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przełożenia przedniego zderzaka od A4 B5 od wersji przed liftowej do wersji po liftowej. I z czym by się to wiązało, wiem że na pewno ślizgi będą różne, ale czy coś jeszcze może mnie zaskoczyć? Czy wystarczy po prostu zmienić sam zderzak ze ślizgami?