Elektryka i elektronika » [A3 1.8T 150PS 99r.] Wyświetlacz VDO czy JAEGER?
Odpowiedz do tematu
 [A3 1.8T 150PS 99r.] Wyświetlacz VDO czy JAEGER?
Witam.
Mój brat ma audi takie jak w opisie, na wyświetlaczu nie świecą się wszystkie linie. Planuję z Mikołajem :) sprawić mu taki prezent. Tylko z tego co wyczytałem to są 2 rodzaje tych ekraników VDO i JAEGER, nie wiem który mam zakupić, ewentualnie jak to sprawdzić.
Proszę o pomoc jaki mam wybrać, bo utknąłem.
Nie mam możliwości teraz wymontowania zegarów i sprawdzenia tego, ponieważ dzielą nas kilometry.
Z góry dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A3 1.8T 150PS 99r.] Wyświetlacz VDO czy JAEGER?
trojanek16 napisał/a:
Witam.
Mój brat ma audi takie jak w opisie, na wyświetlaczu nie świecą się wszystkie linie. Planuję z Mikołajem :) sprawić mu taki prezent. Tylko z tego co wyczytałem to są 2 rodzaje tych ekraników VDO i JAEGER, nie wiem który mam zakupić, ewentualnie jak to sprawdzić.
Proszę o pomoc jaki mam wybrać, bo utknąłem.
Nie mam możliwości teraz wymontowania zegarów i sprawdzenia tego, ponieważ dzielą nas kilometry.
Z góry dziękuję za pomoc.
no to masz problem bo po samym modelu auta raczej nie bedziemy w stanie powiedzieć, które zegary brat ma w aucie...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po nr VIN też nie da rady?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
trojanek16 napisał/a:
Po nr VIN też nie da rady?
z tego co się orientuję to nie bardzo... ale nie mam pewności...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tym roku były jeszcze VDO choć końcówka 99 miała montowane już Jaeger. Jeżeli masz uszkodzone linie to raczej VDO. Wyświetlacze Jaeger miały problem w postaci plam.
Jeżeli na obrotomierzu masz zegarek analogowy, to na 1000% są to zegary VDO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na obrotomierzu jest na pewno cyfrowy zegar i data...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będzie to w takim razie Jaeger.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mimo nie świecenia lini?

W takim razie dziękuję bardzo za pomoc :)

[ Dodano: Nie 27 Sty, 2013 13:46 ]
Zakupiony wyświetlacz Jaeger i wszystko gra :)

Dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa