 |
|
A6 C7, ogrzewanie niezależne - webasto |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 14 Lis, 2012 22:01 A6 C7, ogrzewanie niezależne - webasto
|
|
|
witam,
mam w moim A6 oryginalne ogrzewanie postojowe i w sumie działa dobrze czy to po zaprogramowaniu czy też z pilota, ale mam dwa pytania:
1. po zaprogramowaniu na daną godzinę samochód jest fajnie zagrzany, jednak z tego co widzę silnik jest ciągle zimny. czy to normalne, gdyż w moim poprzednim samochodzie Volvo V70 webasto ogrzewało nie tylko kabinę, ale również silnik i jak wchodziłem do samochodu to od razu po przekręceniu kluczyka temperatura silnika była w okolicy 90 stopni.
2. jeśli ustawię webasto pilotem na grzanie przez 60 minut, a przyjdę do samochodu wcześniej np. po 30 minutach i jak uruchomię silnik to webasto dalej działa przez kolejne 30 minut, tak jak było zaprogramowane wcześniej na pilocie. czy w takim przypadku muszę od razu ręcznie wyłączyć pracujące jeszcze webasto ? w Volvo w momencie włączenia silnika, webasto wyłączało się samoczynnie.
pozdrawiam, |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 14 Lis, 2012 22:08
|
|
|
Jest to podgrzewanie montowane oryginalnie? Bo sądzę, że jednak nie. Prócz pilota sterowane jest przez MMI czy zewnętrzny timer? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 00:13
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Jest to podgrzewanie montowane oryginalnie? Bo sądzę, że jednak nie. Prócz pilota sterowane jest przez MMI czy zewnętrzny timer? |
Na pewno oryginalne, sterowane zarówno pilotem oryginalnym z Audi jak i przez MMI. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |