Skrzynie automatyczne » [V8]popsuty automat audi v8 gdzie naprawic
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [V8]popsuty automat audi v8 gdzie naprawic
witam.pozyczylem bratu wczoraj auto i ten debil pewnie wrzucil p podczas jazdy ale nie chce sie przyznac...na postoju zgrzyta skrzynia i obroy wskakuja do gory...auto nie jedzie ani przo ani tyl a na parkingu sie nie blokuje...mam 2 zapasowe skrzynie ale boje sie pchac niewiadomej uzywki...chce zeby ktos powazny i naprawde znajacy sie na tym rozebral skrzynie i wymienil w niej wszystko na nowe...gdzie w wlodzi moge to dac do zrobienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ostal na Beskidzkiej http://www.autoserwis-goldcar.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja niestety w tym nie pomogę, choć mam swojego osobistego fachowca od automatów. Moim zdaniem naprawa będzie bardzo boleć. Sama regeneracja wandlera sięga kosztów do 3000zł. Jeżeli uważasz wymienić wszystko na nowe, to przygotuj się na bardzo poważne koszta. Uważam, że powinieneś wymienić to co jest uszkodzone, ale to Twoja skrzynia i Twoja sakiewka. Jak dla mnie, to uszkodzenie będzie w wandlerze.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Moim zdaniem naprawa będzie bardzo boleć.
Dodam ,że nie są tani , choć "zdania uczonych są podzielone" za wymiane oleju w skrzyni , jakies czyszczenie czegoś tam żądają 700 zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Moim zdaniem naprawa będzie bardzo boleć.
Dodam ,że nie są tani , choć "zdania uczonych są podzielone" za wymiane oleju w skrzyni , jakies czyszczenie czegoś tam żądają 700 zł

Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni.
ATF nie kumam :oops: ale to coś co czyścili to właśnie jakąś kasetę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
ATF nie kumam


Z tego co znalazłem na www.google.pl to, to jest olej do skrzyni :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Jeżeli wliczony w to jest też ATF i czyszczenie kasety, to są promocyjni.
ATF nie kumam :oops: ale to coś co czyścili to właśnie jakąś kasetę

ATF, to olej a dokładnie płyn hydrauliczny którym zalana jest skrzynia. Ta kaseta, to bardzo precyzyjna kupa metalu, plastiku i elektryki w postaci elektrozaworów. Samo rozebranie i złożenie tego właściwie do kupy wymaga bardzo wielkiej cierpliwości. Ta kaseta odpowiedzialna jest za przełączanie biegów. Jeżeli wandler się już kończy, to zaczyna sypać drobnymi opiłkami metalu, co powoduje zapychanie się precyzyjnych kanalików. Jak będe mieć okazję, to porobię parę fotek i umieścimy .... może w garażu.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki chłopaki , znów jestem o jedno mądrzejszy , tak , w cenie był olej , tzn. płyn ale nie chcieli wlać mobila tylko jakiś dedykowany do tej skrzyni do Audi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Dzięki chłopaki , znów jestem o jedno mądrzejszy , tak , w cenie był olej , tzn. płyn ale nie chcieli wlać mobila tylko jakiś dedykowany do tej skrzyni do Audi

I słusznie. Profesjonalne podejście. Olej którym zalana jest moja skrzynia 4HP24, to elf LT ATF. Droższy i lepszy. :ok:
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa