Na sworzniu prawego przedniego wahacza jest luz. Pytanie:
1. Czy jest on wymienny czy trzeba zamieniać cały wahacz? W sklepach informacja, że niedostępny (może dlatego, że nie występuje sam tylko z wahaczem).
2. Czy sworzeń lub wahacz są takie same jak w setce (koleś z hurtowni powiedział, że whacz jest taki sam jak w setce)?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[v8] sworzeń wahacza wymienny czy nie?
Teoretycznie swożeń nie jest wymienny. W praktyce w mojej C3 miałem regenerowane z regulacją. V8 ma podobne wahacze jak w C3 ale są tylko podobne.
Jeśli teoretycznie nie jest wymienny to by tłumaczyło dlaczego nie wyskakuje im w katalogach tylko cały wahacz. Ale co teraz zrobić skoro mówisz, że wahacz od C3 jest tylko podobny. W katalogu wyskoczyło kolesiowi, że jest taki sam. Jeśli nie jest to jak zamówie to może przyjść pasujący do V8 albo niepasujący od C3 bo będzie to zdaniem katalogu ta sama część. Co robić? Można je jakoś łatwo rozróżnić?
Zamów wahacz po numerze katalogowym i po problemie. Nr ETKa 441407152C to jest numer prawego wahacza.
O widzisz. Dzięki bardzo.
Wahacz wymieniony. Kupiłem TRW.
Wahacz wymieniony. Kupiłem TRW.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych