Witajcie.
Chwilę temu kurier przywiózł mi zamówiony fotelik dla dziecka i z miejsca ruszyłem by go montować. I tu się pojawił problem. Pasy są za krótkie by zamontować fotelik tyłem. Fotelik to Bebe Confort Opal. zastanawiam się od czego podeszły by pasy żebym nie musiał zbyt wiele się męczyć z ich podmianką. [/color]
Opcja zakupu innego fotelika odpada, bo żadnego montowanego tyłem do kierunku jazdy nie zamontuję. Chciałem zrobić mocowania do Isofixu, ale teść czasem z Młodym jeździ swoim samochodem, a on nie posiada Isofixu.